Система Orphus

Зовнішнє незалежне оцінювання

Інформація про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року
розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти ,
а також на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти


 

 

До уваги абітурієнтів 2017 року!

Шановний абітурієнте!

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – ЗНО), проводитиметься у травні-червні з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, а також з російської, англійської, німецької, французької, іспанської мов. Пам’ятайте, що кожен учасник матиме право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів.

У 2017 році для вступу до вищого навчального закладу (далі – ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат) 2016 та 2017 років.

Інформуємо, що з 06 лютого 2017 року розпочалася реєстрація учасників ЗНО, яка триватиме до 17 березня 2017 року.

Пам’ятайте, перш ніж реєструватися на ЗНО, необхідно уважно ознайомитись з:

– правилами прийому до вибраного вами ВНЗ, де вказано перелік конкурсних предметів, із яких необхідно подати результати ЗНО;

– Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі –  Порядок).

Здійсніть вибір навчальних предметів, із яких ви бажаєте пройти ЗНО.

Звертаємо увагу, що для випускників загальноосвітніх навчальних закладів (далі — ЗНЗ) 2017 року результати ЗНО із трьох предметів, вибраних під час реєстрації, будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію (далі – ДПА) за шкалою 1-12 балів.

Першим обов'язковим предметом ДПА є українська мова. Другим - математика або історія України (за вибором). Третій предмет випускник обирає самостійно із запропонованого вище переліку.Пам'ятайте, що для зарахування оцінок за ДПА можна вибрати й математику, й історію України та пройти ЗНО з цих предметів.

Необхідною умовою реєстрації для участі у ЗНО-2017 є формування комплекту документів, який направляється поштою на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Перелік документів, необхідних для реєстрації:

1) копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 01 вересня 2016 року не виповнилося 16 років);

2) дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);

3) копія документа про повну загальну середню освіту(для випускників минулих років) або довідку з місця навчання, що підтверджує здобуття в січні — серпні 2017 року повної загальної середньої освіти (для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів) (зразок довідки на веб-сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ХРЦОЯО) (розділ «ЗНО – 2017»);

4) реєстраційна картка, яку можна сформувати самостійно (з 06 лютого до 17 березня 2017 року), скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) (testportal.gov.ua), або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі, де навчаєтесь. Випускники минулих років можуть звернутись за допомогою до працівників пунктів реєстрації у мм. Полтаві, Кременчуці.

Окремі категорії осіб, у разі необхідності, мають підготувати:

- медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;

- копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

- копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

- заяву щодо надання можливості пройти ЗНО з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, та документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів повинен бути напис «Згідно з оригіналом» (без лапок), а також особистий підпис особи, яка реєструється, її ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Випускники поточного навчального року в установлені строки після формування комплекту реєстраційних документів подають його особі, відповідальній за реєстрацію в ЗНЗ, який закінчують.

Випускники минулих років, а такожучні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, сформувавши комплект реєстраційних документів, повинні надіслати його не пізніше17 березня 2017 року рекомендованим листом на адресу ХРЦОЯО: майдан Свободи, 6, кім. 463, м. Харків, 61022.

Дата подання реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Учасники, зареєстровані для проходження ЗНО, отримають в індивідуальному конверті такі документи:

1) Сертифікат;

2) реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;

3) інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2017 рік».

Увага!Випускникам ЗНЗ 2017 року індивідуальні конверти надсилаються до закладу освіти, де вони навчаються, випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, вищих навчальних закладів – за адресою, зазначеною в реєстраційній картці.

Для кожного учасника ЗНО на веб-сайті УЦОЯО створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому.

Особа, якій відмовлено в реєстрації, усунувши причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, може надіслати до регіонального центру повторно сформований комплект реєстраційних документів.

У разі потреби ви можете внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію. Перереєстрація триватиме з 06 лютого до 31 березня 2017 року після отримання вами Сертифіката (дата відзначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті).

Якщо учасник через певні причини не зможе взяти участь у ЗНО, він повинен до 18 квітня 2017 року надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти раніше отриманий Сертифікат і заяву про відмову в реєстрації (зразок заяви на веб-сайті ХРЦОЯО (розділ «ЗНО – 2017»).

Звертаємо вашу увагу, що особи, які не зареєструвалися в установлені терміни, взяти участь у тестуванні не зможуть, а отже, не матимуть шансів навчатися у ВНЗ.

Не відкладайте реєстрацію на останні дні!

Бажаємо успіхів усім абітурієнтам у підготовці та у проходженні зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році!

 

Мережа пунктів реєстрації на ЗНО-2017 у Полтавській області

з/п

Регіон

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Контактний телефон

Дні роботи

Режим роботи

1.

Полтавська область,

м. Полтава

Полтавська державна аграрна академія

вул. Сковороди 1/3 корп.4, к. 401,

м. Полтава, Полтавська область,

36003

(0532)22-29-94

Понеділок — п'ятниця

9.00-16.00

Перерва

13.00-14.00

2.

Полтавська область,

м. Полтава

Полтавський університет економіки і торгівлі

вул. Коваля, 3, к. 140,

м. Полтава, Полтавська область,

36014

(0532)50-25-62

(0532)61-61-71

Понеділок — п'ятниця

9.00-16.00

Перерва

13.00-14.00

3.

Полтавська область,

м. Полтава

Аграрний коледж управління і права Полтавської державної аграрної академії

проспект Першотравневий, 10,

к. №17, м.Полтава,

Полтавська область,

36011

(0532)2-95-32

Понеділок — п'ятниця

9.00-16.00

Перерва

12.00-13.00

4.

Полтавська область,

м. Полтава

Полтавський національний технічний університет

імені Юрія Кондратюка

проспект Першотравневий, 24,

ауд. 123 (центральний корпус),

(1 поверх, ліворуч від центрального входу)

м. Полтава, 36011

(05222) 2-92-45;

(0532)56-16-04

Понеділок — п'ятниця

8.00-17.00

Субота-

9.00-12.00

5.

Полтавська область, м. Кременчук

Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського

вул. Першотравнева, 20,

2 корпус, к. 2101, м. Кременчук

Полтавська область, 39600

(0536)63-20-02

Понеділок — п'ятниця

Понеділок-четвер

9.00-17.00

п'ятниця

9.00-16.00

Перерва

12.30-13.30

 

 

Запис вебінарів з предметів, винесених на ЗНО-2017

 

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Математика, частина 1.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Математика, частина 2.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Географія.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Історія України.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Українська мова та література.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Біологія.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Фізика.

ЗНО як складова національної системи моніторингу якості освіти. Англійська мова.

 

 

До уваги учасників

пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року!

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі — пробне ЗНО) — це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитись з процедурою проведення ЗНО.

Участь у пробному ЗНО дасть змогу:

– ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;

– виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

– навчитись ефективно розподіляти час;

– отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;

– психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

– оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

 

Календар проведення пробного ЗНО-2017:

 

Розміщення інформації про час і місце проходження пробного ЗНО

до 14.03.2017 року

Проведення пробного ЗНО

01 квітня 2017 року

(з української мови та літератури)

08 квітня 2017 року

(з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови)

Уведення учасниками відповідей до сервісу “Визначення результатів пробного ЗНО”

до 05.04.2017 року

(з української мови та літератури)

до 10.04.2017 року

(з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови

Оголошення результатів пробного ЗНО

до 08.04.2017 року

(з української мови та літератури)

до 14.04.2017 року

(з математики, історії України, біології, географії, хімії, фізики, російської мови, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься на сайті Харківського РЦОЯО: (http://zno-kharkiv.org.ua).

Вартість пробного ЗНО становить 120 грн. за один предмет. 

Увага! У разі затвердження у Законі України «Про державний бюджет 2017 року» змін соціальних стандартів, ціну за участь у пробному ЗНО-2017 може бути змінено.

 

Календар ЗНО-2017

6 лютого – 17 березня 2017 року

Реєстрація учасників ЗНО-2017

23 травня - 16 червня 2017 року

Проведення основної сесії ЗНО-2017

23 травня 2017 року

Українська мова і література

25 травня 2017 року

Іспанська мова

25 травня 2017 року

Німецька мова

25 травня 2017 року

Французька мова

29 травня 2017 року

Англійська мова

31 травня 2017 року

Математика

2 червня 2017 року

Історія України

6 червня 2017 року

Російська мова

8 червня 2017 року

Біологія

12 червня 2017 року

Географія

14 червня 2017 року

Фізика

16 червня 2017 року

Хімія

До 15 червня 2017 року

До 19 червня 2017 року

До 23 червня 2017 року

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання та розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО:

- українська мова і література, іноземні мови, математика;

- історія України, біологія, російська мова;

- географія, фізика, хімія

До 15 червня 2017 року

До 19 червня 2017 року

До 23 червня 2017 року

Передавання загальноосвітнім навчальним закладам відомостей результатів державної підсумкової атестації в електронному вигляді:

- українська мова і література, іноземні мови, математики;

- історія України, біологія, російська мова;

- географія, фізика, хімія

З дня оголошення результатів

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів ЗНО-2017

03 – 12 липня 2017 року

Проведення додаткової сесії ЗНО-2017

До 18 липня 2017 року

Визначення та оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які складали тестування під час додаткової сесії

 

Інформація щодо деяких особливостей

зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, проводитиметься з 23 травня по 16 червня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник матиме право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

- українська мова і література;

- іспанська мова;

- німецька мова;

- французька мова;

- англійська мова;

- математика;

- історія України;

- російська мова;

- біологія;

- географія;

- фізика;

- хімія.

Результати ЗНО із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

 

Нормативно-правові документи ЗНО-2017:

- Наказ МОН України від 27.07.2016 р. № 888 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77”

- Наказ УЦОЯО від 11.10.2016 № 170 "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році"

- Наказ МОНУвід 27 липня 2016 року № 889 «Деякі питання проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

- Наказ МОНУ № 1055 від 31.08.2016 "Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

 

 Нормативно-правові документи ЗНО-2016:

- Наказ УЦОЯО від 29.10.2015 р. № 81 “Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році”;

- Наказ МОН України від 05.11.2015 р. № 1143 “Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”;

- Наказ МОН України від 08.10.2015 р. № 1050 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940”;

- Наказ МОН України від 14.09.2015 р. № 923 “Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” (зі змінами).

 

 

 Нормативно-правові документи ЗНО-2015:

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.10.2014 р. № 1172 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України 2015 році»

- Наказ Міністерства і науки України від 16.12.2014 р. № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».  

- Наказ Міністерства і науки України від 27.11.2014 р. № 1393 «Про затвердження Календарного плану підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році». 

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році»

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121 «Про програми зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»

- Наказ Міністерства освіти і науки України від 17.10.2014 № 1177 «Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році»

- Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від16.10.14 р. № 106 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 році»

 

Нормативно-правові документи ЗНО-2014:

- Наказ МОН від 03.09.2013 № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання  вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році»

- План спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації з підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року у Полтавській області від 12.12.2013 р.

Нормативно-правові документи ЗНО-2013:

наказ МОНмолодьспорту України від 23.08.2012 р. № 943 «Про проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році»;

наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 15.10.2012 р. № 86 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році».

- наказ МОНмолодьспорту України від 20.11.2012 р. № 1130 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2013 році»;

- наказ МОНмолодьспорту України від 20.11.2012 р. № 1297 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році»;

- наказ МОНмолодьспорту України від 05.11.2012 р. № 1244 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році».

До уваги абітурієнтів 2013 року!

 

 

За новинами слідкуйте на сайті www.zno-kharkiv.org.ua.

 


 

 
Відповідальна за зміст сторінки О.О.Одарюк

Останнє оновлення 15.02.2017

 

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.