Система Orphus

Моніторинг якості освіти

 

 

Зміст сторінки

2017 рік

2016 рік

2015 рік

2014 рік

 

2019 рік

Звіт про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2018 р. Частина І методологія та технологія. (Додатки)

Звіт про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2018 р. ЧАСТИНА ІІ. МАТЕМАТИКА (Додатки)

Звіт про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2018 р. ЧАСТИНА ІІІ ЧИТАННЯ

Звіт про результати першого циклу загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти» 2018 р. ЧАСТИНА ІV ПЕРЕДУМОВИ Й РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ 

 

2018 рік

Стан підготовки міжнародного порівняльного дослідження якості освіти PISA-2018

2017 рік

Проведення міжнародних досліджень PISA (завантажити)

 

2016 рік

 Моніторингове дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах / Укладачі: Кравченко Т.О., Діденко С.Г. — Полтава : ПОІППО, 2016. — 30 с.

 

 2015 рік

Про моніторингове дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Нормативно правове забезпечення:

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.05.2013 № 645 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 – 2014/2015 навчальних роках»  

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 10.04.2015 № 149 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів»

Наказ ПОІППО від 14.04.15 № 114 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів»  

Мета:
- визначення якості підручників та відбір таких видань, які найкраще сприяють формуванню особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів до навчально-виховного процесу;
- з’ясування суспільної та педагогічної думки стосовно якості структури, змісту, рівня науковості та доступності, виховного впливу на учнів навчального матеріалу підручників для учнів 2 та 5 класів, рекомендованих МОН України.

Дослідження здійснювалося методом анкетування вчителів та батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Перелік підручників для 2 та 5 класу, які досліджуються в Полтавській області

Вибірка

Зразки анкет

 

 

ІІІ період моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (квітень-травень)

Нормативно правове забезпечення:

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.10.2012 № 1065 «Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (завантажити)

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 08.04.2015 № 142«Про проведення ІІІ періоду моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (завантажити)

Наказ ПОІППО від 09.04.15 № 111 «Про проведення ІІІ періоду моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (завантажити)

Мета: отримання об’єктивної інформації щодо ефективності реалізації завдань і заходів Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року», затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року № 1849, та вивчення стану превентивної освіти з питань формування здорового способу життя у дітей та учнівської молоді в навчальних закладах.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів: вчителів основ здоров’я, які навчають учнів 3-х та 6-х класів; учнів 6-х класів; батьків учнів 3-х, 6-х класів.

Вибірка

Зразки анкет

 

 

ІV етап моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах (квітень)

Нормативно правове забезпечення:

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.12.2011 р. № 1431 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження  інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх  навчальних закладах»

Наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 12.04.12 р. № 198 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах»

Наказ ПОІППО від 25.03.15 р. № 92 «Про проведення IV етапу моніторингового у загальноосвітніх  навчальних закладах інформаційно-комунікаційних технологій дослідження стану впровадження»  

Мета: вивчення стану створення сучасного навчального середовища у загальноосвітніх навчальних закладах України, впровадження в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів: керівники ЗНЗ, вчителі молодших класів (3 клас), української мови та літератури, біології, хімії, основ здоров’я, іноземної мови, музичного мистецтва, художньої культури.

Вибірка

Зразки анкет

 

 

2014 рік

Всеукраїнські моніторингові дослідження якості освіти:
ІІІ етап моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах (квітень)
Нормативно-правове забезпечення:
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.12.2011 р. № 1431 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження  інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх  навчальних закладах» (Завантажити)
Наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 12.04.2012 р. № 198 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження  інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх  навчальних закладах» (Завантажити)
Наказ ПОІППО ім. М.В. Остроградського від 21.01.2014 р. № 83 «Про проведення IIІ етапу моніторингового  дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх  навчальних закладах» (Завантажити)
Мета: вивчення навчального середовища у загальноосвітніх навчальних закладах України та впровадження у навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій.
Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів різних груп відповідно до вибірки. До анкетування залучаються вчителі інформатики, алгебри/геометрії, фізики, історії, географії, фізичного виховання, трудового навчання, учні 11-х класів.  Батьки учнів 11-х класів опитувались в режимі он-лайн.
Вибірка (Завантажити)
Зразки анкет (Завантажити)
Узагальнені результати моніторингу надіслані до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти для їх подальшого опрацювання.

 

 

Моніторингове дослідження якості підручників для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів (квітень – травень)

Нормативно правове забезпечення:
Лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 25.03.2014 р. № 14.1/10-833 «Про проведення моніторингового дослідження якості підручників для загальноосвітніх навчальних закладів» (Завантажити)
Наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 15.04.2014 р. № 138 «Про проведення моніторингового дослідження якості підручників для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» (Завантажити)
Наказ ПОІППО ім. М.В. Остроградського  від 15.04.2014р. № 109 «Про проведення моніторингового дослідження якості підручників для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» (Завантажити)
Мета: визначення якості підручників та відбір таких видань, які найкраще сприяють формуванню особистісно зорієнтованого, компетентнісного і діяльнісного підходів до навчально-виховного процесу, передбачених Державним стандартом початкової загальної освіти. Дослідження спрямоване на з’ясування суспільної та педагогічної думки стосовно якості структури, змісту, рівня науковості та доступності, виховного впливу на учнів навчального матеріалу підручників, рекомендованих МОН України для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування респондентів відповідно до вибірки. До анкетування залучаються вчителі 1 класу та батьки учнів.
Вибірка (Завантажити)
Зразки анкет (Завантажити)

 

 

 ІІ період моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (квітень – травень)
Нормативно правове забезпечення:
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.10.2012 р. № 1065 «Про проведення моніторингового дослідження стану  превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (Завантажити)
Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 15.04.2014 р.  № 137 «Про проведення  ІІ періоду моніторингового дослідження «Стан  превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (Завантажити)
Наказ ПОІППО від 15.04.2014р. № 110 «Про проведення ІІ періоду моніторингового дослідження  «Стан превентивної  освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» (Завантажити)
Мета: збір даних за індикаторами рівня охоплення учнівської молоді, що включені до переліку Національних показників, виявлення динаміки змін у знаннях, ставленнях та поведінці учнівської молоді, надання рекомендацій щодо вдосконалення профілактичних програм.
Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів: класних керівників 7, 10 класів; учителів основ здоров'я 2, 5 класів; учнів 5, 7, 10  класів; батьків учнів 2, 5 класів.
Вибірка (Завантажити)
Зразки анкет (Завантажити)

 

 

ІІ етап моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах (жовтень-листопад)

Нормативно правове забезпечення:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.05.2013 р. № 620 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах» (завантажити)

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 08.10.2013 р. № 356 «Про проведення моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області» (завантажити)

Наказ ПОІППО від 14.10.2014 р. № 296 «Про проведення ІІ етапу моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області» (завантажити)

Мета: вивчення стану позашкільної освіти та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення органів управління освітою України актуальною, об’єктивною і регулярно оновлюванню інформацією.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів:керівники позашкільних навчальних закладів (ПНЗ), керівники гуртків (секцій, клубів та творчих об’єднань) ПНЗ, вихованці ПНЗ та їх батьки.

Вибірка (Завантажити)

Зразки анкет (Завантажити)

ІІ етап моніторингового дослідження стану начально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу

Нормативно правове забезпечення:

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.10.2012 р. № 1064 «Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу» (завантажити)

Наказ Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 12.11.2012 р. № 22 «Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу» (завантажити)

Наказ ПОІППО від 14.11.2014 р. № 329 «Про проведення ІІ етапу моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу» (завантажити)

Мета: визначення стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітніх навчальних закладах та з’ясування динаміки у даній галузі.

Моніторингове дослідження здійснюється методом анкетування різних груп респондентів: методистів із природничо-математичних дисциплін районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівників загальноосвітніх навчальних закладів, шкільних бібліотекарів, вчителів-предметників, які є завідувачами навчальних кабінетів математики, фізики, біології, хімії, географії.

Вибірка (Завантажити)

Зразки анкет (Завантажити)

Відповідальні за зміст сторінки Т.О.Кравченко

Останнє оновлення 15.04.2019

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.