Система Orphus

Про досвід районного методичного кабінету з теми «Майстер-клас учителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, районного методичного кабінету 22 березня в Новосанжарському навчально-виховному комплексі відбувся майстер-клас учителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму з варіативних модулів до програми «Технології 10-11класи». Майже всі присутні дотрималися тематичного дрес-коду - прибули у вишиванках. Сьогодні це важлива складова для популяризації українського одягу, шанобливого ставлення до національних надбань нашого народу, створення атмосфери національно-патріотичного духу, особистого прикладу для вихованців.

 

Учасників дійства віршованими рядками привітала заступник директора з навчальної роботи Світлана Миколаївна Дерев’янко. Микола Іванович Решетило, директор НВК, розповів про роботу й досягнення Світлани Олексіївни Поставної, учителя трудового навчання, про перемоги її учнів.

Роботу педагогічної майстерні розпочали в колі друзів вправою «Мій стиль»: представляли себе, складаючи таврограму свого імені. Оздобили «Вишиванку» очікуваннями від майстер-класу. Слово, безперечно, має велику магічну силу, але не меншу силу мають жести, міміка, поза. Для модератора заходу Світлани Олексіївни зібрали безсловесний «Магічний подарунок».

І ось нарешті слово головній героїні заходу – Світлані Поставній. Здивувала вчитель присутніх підготовленим виступом еко-театру «Райдуга». У костюмах та сукнях зі шпалерів, гумових рукавичок, пластикових тарілочок і стаканчиків, в’язанок із колготків та пакетів для сміття дівчатка 6-11 класів продемонстрували модний тренд сезону весна-літо 2016. А Васюта Євгенія та Комарова Вероніка в брендових костюмах виконали запальний танок «Самба». Перехідним містком до роботи майстрів стала тематична пісня «Світлий Великдень», у виконанні П’явки Галини, Шокодько Єлизавети, Ніколайченко Дарії, учениць 6-А класу.

Завирували дива в педагогічній майстерні... Світлана Олексіївна показала відеопрезентацію про листівку ручної роботи. Кожен учасник заходу, у якого на парті знаходились завчасно підготовлені матеріали для роботи, створював під керівництвом Поставної С.О. Великодню листівку.

При підведенні підсумків визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу. У всіх колег збулися очікування. Потім традиційне фото зі своїми виробами. Останній акорд зібрання – психологічний релакс «Водоспад» із використанням аромотерапії.

Переповнені враженнями та емоціями розходилися учасники майстер-класу.

Тож нехай професійне самовдосконалення педагогів буде шляхом до їх педагогічної висококваліфікованої майстерності!

Підготувала Т. М. Шинкаренко

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Новосанжарський районний методичний кабінет

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.