Система Orphus

Про досвід районного методичного кабінету з теми «Майстер-клас у Зачепилівській школі імені Бориса Олійника»

Відповідно до плану роботи відділу освіти, районного методичного кабінету, РМО вчителів трудового навчання та керівників гуртків декоративно-ужиткового напряму 18 лютого в Зачепилівській школі відбувся майстер-клас на тему «Професійне самовдосконалення педагога – шлях до педагогічної майстерності».

 

Учасників дійства гостинно зустріла Марія Тимофіївна Краснюк, директор школи. Вона розповіла про історію, про тих знаменитих людей, які навчалися в їх альма-матер.

З напутнім словом до господарів та гостей звернувся начальник відділу освіти Олександр Володимирович Кульчинський. Потім відбувся привітальний, заздалегідь продуманий, міні-концерт учнів та вчителя музичнго мистецтва Стрельченко Вікторії Вікторівни.

Роботу майстер-класу розпочали в колі друзів вправою «Павутинка знайомств», оздобили «Квітку очікувань», зібрали «Валізу побажань».

У кожного учасника заходу на парті знаходились завчасно підготовлені матеріали для роботи. Віртуоз своєї справи – Гавриш Наталія Леонідівна, учитель трудового навчання Зачепилівської школи – продемонструвала справжні дива зі звичайним пшеничним борошном, клеєм ПВА та різнокольоровими фарбами. За годину кожен присутній педагог власноруч створив витвір мистецтва – червону троянду. Наталія Леонідівна презентувала свої оригінальні роботи з тіста.

При підведенні підсумків визначено високий методичний рівень проведення майстер-класу. У всіх колег збулися очікування.

Тож нехай на нашій педагогічній Новосанжарщині зарясніє декоративно-ужиткова скарбниця все новими творчими здобутками!

Підготувала Т. М. Шинкаренко

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Новосанжарський районний методичний кабінет

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.