Система Orphus

«Школа як осередок розвитку громади»

1 2 3 logopoippo

 

ПРОЕКТ

«Школа як осередок розвитку громади»

2017 – 2019 рр.

Проект «Школа як осередок розвитку громади» впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» упродовж 2017 – 2019 рр. за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Метою проекту є підвищення потенціалу загальноосвітніх навчальних закладів із метою забезпечення якісної інклюзивної освіти з активним залученням громад у рамках поточних процесів реформування, зокрема, в рамках оптимізації шкільної мережі та розвитку підприємництва.

Термін реалізації Проекту–02 січня2017р. – 29 грудня 2019р.

Проект спрямований на досягнення двох головних цілей, які визначені в результаті аналізу попередніх проектів в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади», були реалізовані протягом останніх десяти років, а також з урахуванням сучасних змін у напрямі децентралізації управління:

  • Ціль І: Розроблення та презентація Індексу Інституційної Спроможності як інструменту якісного оцінювання та розвитку навчального закладу з активним залученням громади.
  • Ціль ІІ: Представлення підприємництва як однієї з найважливіших компетентностей, яка може бути включена в шкільну програму та позакласні заходи (шляхом створення Шкільних клубів підприємництва).

Координатор проекту від Полтавської області: Світлана Королюк

Школи-учасниці проекту в Полтавській області:

  • Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області;
  • Штомпелівська загальноосвітня школа I-III ступенів Хорольської районної ради Полтавської області.

 

 

 

Проект

«Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми

«Школа як осередок розвитку громади»»

2014 – 2016 рр.

Мета проекту – подальший розвиток і забезпечення життєздатності Програми «Школа як осередок розвитку громади» шляхом об`єднання ресурсів із програмами розвитку освіти на місцевому рівні як ключовий елемент розвитку місцевих громад.

Термін реалізації Проекту – 02 січня 2014р. – 29 грудня 2016 р.

Координатор проекту від Полтавської області: Світлана Королюк

Школи-учасниці проекту в Полтавській області:

Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради;

Хомутецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради;

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради;

Терешківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради.

 

- Проект «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми «Школа як осередок розвитку громади»» 2014 – 2016 рр. (завантажити)

- Навчально-методичний посібник «Школа як осередок розвитку громади: досвід формування освітньої політики в контексті децентралізації та інших змін» (завантажити)

 

Відповідальна за сторінку С.В.Королюк

Останнє оновлення 13.11.2018

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.