Система Orphus

Iсторико-краєзнавчий проект «Історія освіти і науки Полтавщини»

Мета проекту – формування корпоративної культури педагогічних працівників області на основі вивчення історії розвитку освіти Полтавщини, її здобутків, традицій і кращого педагогічного досвіду.

 

Нормативна документація:

Наказ ДОН від 16.07.2015 р. №277 «Про затвердження історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини»(завантажити)

Наказ ПОІППО ім. М.В. Остроградського від 22.09.2015 р. №250 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини»» (завантажити)

Наказ ПОІППО від 1.12.2015 р. №352 «Про внесення змін до наказу від 22.09.2015 року № 250 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини»» (завантажити)

Наказ ПОІППО від 11.05.2016 р. №164 «Про науково-редакційну раду Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з підготовки матеріалів до т.6 «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ -Полтавської Енциклопедії» (завантажити)

Лист ПОІППО від 06.11.2015 р. №1189 “Про підготовку енциклопедичних статей видання “ПОЛТАВІКА. Полтавська енциклопедія”: в 12 тт , т. 6: Освіта і наука”

Лист  Державного архіву Полтавської області від 08.12.2015 року № 06-10/645 “Документи Державного архіву Полтавської області, що стосуються історії освіти на Полтавщині” 

Методичні рекомендації з підготовки та оформлення статей до шостого тому «освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ –Полтавської Енциклопедії»(завантажити)

Словник гасел статей до шостого тому «Освіта і наука» ПОЛТАВІКИ Полтавської Енциклопедії» (завантажити)

Авторські матеріали для шостого тому “Освіта і наука” “ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії” : у 31 книзі / Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Центр по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського ; ред. рада : В. В. Зелюк (голова редакційної ради), С. Ф. Клепко (заступник голови), З. В. Резніченко ; члени редкол. Р. Л. Гавриш, Н. М. Требіна [та ін.]. 

Реалізація проекту:

Авторські матеріали для шостого тому “ПОЛТАВІКИ” (31 е-книга) доступні для читачів на сайті ПОІППО

Завершилася серія навчальних семінарів-тренінгів для освітян з редагування “Вікіпедії”

Відбувся другий з серії навчальних семінарів-тренінгів з редагування “Вікіпедії” для освітян

Відбувся перший з серії навчальних семінарів-тренінгів з редагування “Вікіпедії” для освітян

Перші результати реалізації «Історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини» обговорено під час інформаційної наради

Відбулося засідання науково-редакційної ради Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з підготовки матеріалів шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії»

У Полтавському ОІППО відбулася нарада-консультація з координаторами у районах (містах) щодо підготовки та оформлення статей до "ПОЛТАВІКИ"

У ПОІППО на святковому зібранні з нагоди Днів науки, Європи в Україні, міжнародних Дня музеїв та Дня біографа ухвалено «матрицю» шостого тому – «Освіта і наука» – 12-томної «Полтавіки – Полтавської Енциклопедії»

«Історія освіти і науки Полтавщини» – в Полтавському ОІППО стартував історико-краєзнавчий проект

 

Відповідальна за зміст сторінки З.В.Резніченко

Останнє оновлення 18.06.2019

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.