Система Orphus

DOCCU

 

   image1image2image3

Наказ ПОІППО № 01-01/126 від 25.04.2017 "Про реалізацію швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» в Полтавській області

Веб-сайт DOCCU

Події

Координатор

Програма реалізації Проекту

Опорні заклади

Майстер-тренери

Тренери

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212, відповідно до угоди між Урядом України й Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, Хартїї Ради Європи про виховання демократичного громадянства та освіти з прав людини, прийнятої Комітетом Міністрів Ради Європи 11 травня 2010 року, та з метою розвитку громадянських компетентностей керівників та педагогічних працівників освітніх закладів з 2016 року в Полтавській області впроваджується швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні  - DOCCU» (далі – Проект).

Впровадження Проекту здійснюється у рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, а саме в напрямку «Врядування та відновлення миру».

Донором проекту є Швейцарска Конфедерація.Виконавцем проекту є Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія).

У ході впровадження проекту важливою є співпраця та підтримка Адміністрації Президента України, Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії педагогічних наук України, обласних державних адміністрацій, міжнародних і громадських організацій.

Партнерами з реалізації проекту в Україні є Національна академія державного управління при Президентові України, яка координує реалізацію проекту в країні, та 8 закладів післядипломної педагогічної освіти, зокрема і Полтавський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Пілотні регіони – Київська, Одеська, Херсонська, Львівська, Луганська, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Головна мета проекту – підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні через:
  • систему навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;

  • систему післядипломної освіти вчителів і керівників шкіл.

Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища.

Проект передбачає поширену та поглиблену імплементацію ОДГ/ОПЛ для досягнення низки цілей, зокрема посилення національної дискусії щодо Демократичного Громадянства на основі Хартії Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.

Проект має на меті впровадити ОДГ/ОПЛ на національному, регіональному та місцевому рівнях поділившись відповідними знаннями та практичним досвідом, які стануть доступними широкому загалу за допомогою стаціонарних та дистанційних форм навчання, а також поширення знань через засоби масової інформації і випуск спеціальних публікацій.

Проект передбачає впровадження трьох головних та наскрізних компонентів:

  • Компонент 1 «Державні службовці», здійснює Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

  • Компонент 2 «Керівники шкіл».

  • Компонент 3 «Учителі».

 
   
   

 

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.