Система Orphus

У березні-квітні 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка та Полтавського району працівниками відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 21 навчальний семінар для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Діденко С.Г.

З 5 по 13 травня 2016 року проведено зовнішнє незалежне оцінювання з таких предметів: української мови і літератури, математики, історії України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

З 13 по 21 квітня 2016 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Комсомольськ та Козельщинського, Котелевського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського районів проведено апробацію тестових завдань із одинадцяти навчальних дисциплін: української літератури, історії України, математики, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, німецької мови, французької мови, англійської мови.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

З 9 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського проведено 8 вебінарів з предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 р. (українська мова та література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

26 листопада 2015 року в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році та про особливості організації і проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.Г.Діденко

На виконання п.2.2 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.05.2013 № 645 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 – 2014/2015 навчальних роках», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 24.03.2015 № 14.1/10-477 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 10.04.2015 № 149 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів» у квітні-червні 2015 року в Полтавській області проведено моніторинг якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.10.2012 р. № 1065 «Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах», Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 08.04.2015 № 142 «Про проведення ІІІ періоду моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» у квітні-травні 2015 р. в Полтавській області проведено ІІІ період збору даних моніторингового дослідження «Стан превентивної освіти дітей та учнівської молоді в навчальних закладах» за складовою «Стан вивчення предмета основи здоров’я», яке є логічним продовженням попередніх досліджень з питань превентивної освіти учнівської молоді.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.Г.Бойко

На виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.12.2011 № 1431 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах», Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 12.04.2012 № 198 «Про проведення моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах» у квітні 2015 року в Полтавській області проведено IV етап моніторингового дослідження стану впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.Г.Бойко

14 квітня 2015 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) проведено інструктивно-методичну нараду з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

У лютому-березні 2015 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин працівниками відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 19 навчальних семінарів для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк
Сторінка 1 з 2

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.