Система Orphus

31 січня 2018 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду з питань особливостей реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) 2018 року.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Непорада В.М.

5 грудня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбулася інструктивно-методична нарада з питань особливостей організації у 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Одарюк О.О.

З 23 травня по 16 червня 2017 року проведено основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови, російської мови.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Одарюк О.

16 та 17 травня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації проведено інструктивно-методичні наради з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.Г.Діденко

У березні-квітні 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка та Полтавського району працівниками відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 21 навчальний семінар для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Діденко С.Г.

З 5 по 13 травня 2016 року проведено зовнішнє незалежне оцінювання з таких предметів: української мови і літератури, математики, історії України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

З 13 по 21 квітня 2016 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Комсомольськ та Козельщинського, Котелевського, Новосанжарського, Полтавського, Решетилівського районів проведено апробацію тестових завдань із одинадцяти навчальних дисциплін: української літератури, історії України, математики, російської мови, фізики, хімії, географії, біології, німецької мови, французької мови, англійської мови.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

З 9 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського проведено 8 вебінарів з предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 р. (українська мова та література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк

26 листопада 2015 року в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році та про особливості організації і проведення у 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.Г.Діденко

На виконання п.2.2 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.05.2013 № 645 «Про проведення апробації та моніторингових досліджень якості навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів у 2013/2014 – 2014/2015 навчальних роках», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 24.03.2015 № 14.1/10-477 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації від 10.04.2015 № 149 «Про проведення моніторингового дослідження якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів» у квітні-червні 2015 року в Полтавській області проведено моніторинг якості навчальної літератури для учнів 2 та 5 класів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.О.Одарюк
Сторінка 1 з 3

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.