Система Orphus

22 травня 2019 року на Чернечій горі пройшли урочистості до Дня перепоховання Тараса Шевченка в Україні (м. Канів).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

10 квітня 2019 року на базі Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради відбулося засідання авторської творчої майстерні (АТМУ) Приходько Юлії Миколаївни, учителя вищої кваліфікаційної категорії трудового навчання, технологій, старшого учителя Полтавської гімназії № 17, Заслуженого учителя України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

16 квітня 2019 року на базі навчального корпусу № 2 ПОІППО ім.М.В. Остроградського проведені майстер-класи з технологій відповідно до орієнтованого переліку об’єктів проектно-технологічної діяльності учнів за оновленими програмами з трудового навчання у 5-9 класах та технології у 10-11 класах на тему:«Формування технологічних компетентностей учнів у контексті оновлених програм з трудового навчання у5-9 класах та технології у 10-11 класах».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

25–26 квітня 2019 року на факультеті технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека життя і діяльності людини: теорія та практика».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

18 квітня 2019 року на базі Кременчуцького ліцею № 4 «Кремінь» Кременчуцької міської ради відбулося чергове засідання обласної спеціальної дослідницької групи (ОСДГ)«Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» на тему: «Формування проектно-технологічної компетентності в контексті реалізації змістових ліній «Підприємливість і фінансова грамотність» та «Здоров’я і безпека» оновлених програм з трудового навчання у 5-9 класах та технології у 10-11 класах».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

17 квітня 2019 рокуна базі навчального корпусу № 2 ПОІППО ім. М.В. Остроградського відбулося засідання авторської творчої майстерні (АТМУ) Боярського Анатолія Володимировича, учителя інформатики, креслення Лохвицької гімназії № 1, учителя вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста, Відмінника освіти України, учасника ОСДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

28-29 березня 2019 року у місті Горішні Плавні відбувся обласний семінар «Освітня Робототехніка: тенденції і перспективи».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Шостя С.П., Роман О.А.

21 березня 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся ІІ (обласний) етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який проводиться з метою популяризації підприємницької діяльності серед учнів старшої школи, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Шкоденко Л.А.

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує роботу по впровадженню Концепції і Плану заходів Загальнодержавної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2021 р., розроблених в рамках проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні» за підтримки USAID. Так, 21 та 28 лютого 2019 року на базі ПОІППО було проведено навчання вчителів основ здоров’я на дводенному семінарі-тренінгу з використання Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та Посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Козак І.О.

8 лютого 2019 року у виставковій залі Чутівського будинку культури була представлена виставка-презентація галереї вишитих портретів Т.Г. Шевченка у проекті «Образ і слово Кобзаря у вишивці» за ескізами заслуженого майстра народної творчості України Григорія Кисіля.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.
Сторінка 1 з 22

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.