Система Orphus

28-29 березня 2019 року у місті Горішні Плавні відбувся обласний семінар «Освітня Робототехніка: тенденції і перспективи».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Шостя С.П., Роман О.А.

21 березня 2019 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся ІІ (обласний) етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який проводиться з метою популяризації підприємницької діяльності серед учнів старшої школи, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Шкоденко Л.А.

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продовжує роботу по впровадженню Концепції і Плану заходів Загальнодержавної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2021 р., розроблених в рамках проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні» за підтримки USAID. Так, 21 та 28 лютого 2019 року на базі ПОІППО було проведено навчання вчителів основ здоров’я на дводенному семінарі-тренінгу з використання Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та Посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Козак І.О.

8 лютого 2019 року у виставковій залі Чутівського будинку культури була представлена виставка-презентація галереї вишитих портретів Т.Г. Шевченка у проекті «Образ і слово Кобзаря у вишивці» за ескізами заслуженого майстра народної творчості України Григорія Кисіля.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки від 06.12.2018 № 453 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» 2-3 лютого 2019 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання(технологій).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

15 грудня 2018 року на базі інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбуласяIV Всеукраїнськa олімпіада з графічної підготовки імені Віктора Сидоренка.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г.

1 грудня 2018 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі був проведений ІV обласний чемпіонат з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє» (далі Чемпіонат).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Шостя С.П.

29 листопада 2018 року на базі кафедри нарисної геометрії та графіки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся тренінг з креслення «Використання графічних редакторів на уроках креслення».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

15 листопада 2018 року на базі Кременчуцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату (МНВК) № 2 Кременчуцькоїміської ради відбулася нарада для директорів і методистів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів з проблеми «Роль і місце міжшкільних навчально-виробничих комбінатів (МНВК) в системі освіти учнівської молоді».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.

24 жовтня 2018 року на базі Сагайдацького НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» (с. Сагайдак, вул. Дружби, 11) та Великобузівського НВК «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (с. Велика Бузова, вул. Шкільна, 25) відбулося засідання ОСДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» з теми «Формування технологічних компетентностей та конкурентоспроможної особистості в контексті Нової української школи».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Чемшит В.Г., Козлов О.Є.
Сторінка 1 з 22

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.