Система Orphus

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського було проведено обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи спеціальних шкіл-інтернатів на тему "Методичні аспекти реформування спеціальної освіти в контексті реалізації концепції «Нова українська школа»".

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Тимошенко Н.П.

10 квітня у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградськоговідбулося засідання круглого столу на тему:«Успіхи, проблеми та перспективи впровадження освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», в якому взяло участь 30 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Полтавської області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Корф І.В.

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 21 листопада 2018 року відбувся тренінг для педагогів закладів дошкільної освіти «Використання Інтернет-ресурсів у роботі педагогічних працівників ЗДО» з метою оволодіння учасниками тренінгу інструментами оптимізації роботи за допомогою Інтернет-ресурсів, розвитку професійної ІКТ-компетентністі і педагогічної майстерності працівників дошкільних закладів Полтавської області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Пасяда М.І., Токаренко Н.М.

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського в рамках міжнародного проекту «Відображення: цінності німецької та української дошкільної освіти у взаємному порівнянні» 22 листопада 2018 року відбулася дискусія «Ціннісні орієнтації у сфері дошкільної освіти України та Німеччини» для викладачів кафедр, методистів інституту та педагогів закладів дошкільної освіти області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Пасяда М.І.

8 листопада 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулася цікава форма роботи з педагогами - Ділова гра на тему «Гра та іграшки в житті дитини».У заході взяли участь 22 вихователі закладів дошкільної освіти області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Корф І.В.

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 30 жовтня 2018 року відбувся круглий стіл для вихователів дошкільних навчальних закладів та вчителів початкових класів  загальноосвітніх закладів області з проблеми «Наступність дошкільної і початкової ланок освіти в умовах Нової української школи».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Крилевець М.П.

19-20 квітня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся тренінг за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт». У роботі тренінгу взяли участь 33 педагогічні працівники області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Корф І.В.

За ініціативи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 24 квітня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Пролісок» Шишацької районної ради відбувся обласний семінар-практикум «Створення освітнього середовища як запорука успішного формування життєвої компетентності дошкільника».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Пасяда М.І.

12 квітня 2018 року на базі Миргородської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 імені Панаса Мирного відбувся обласний семінар-практикум «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів у Новій українській школі».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Крилевець М.П.

20 квітня 2018 року на базі пілотного закладу Кременчуцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" №30 імені Н.М. Шевченко відбувся практичний семінар «Нова українська школа - нові підходи до навчання. Освітня майстерня учителя НУШ».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Крилевець М.П.
Сторінка 1 з 9

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.