Система Orphus

23 травня 2018 року Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО організований обласний семінар для методистів з психологічної служби, завідувачів (директорів) центрів практичної психології і соціальної роботи «Психолого-педагогічний супровід організації освітнього процесу в умовах реформування освіти», у якому також узяли участь практичні психологи, представники освіти об’єднаних територіальних громад(усього 35 осіб).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

26 квітня 2018 року до Полтавського ОІППО прибули освітяни, що пройшли навчання та запроваджують медіацію у освітніх закладах області, а також зацікавлені у опануванні технологією медіації (32 особи). За допомогою методу “Коло” проаналізували особливості використання практик примирення (медіації) у освітніх закладах Полтавської області, визначили роль та місце Полтавського ОІППО у запровадженні інновації.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

02-04 та 10-11 квітня 2018 на базі Горішньоплавнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Горішньоплавнівської міської ради відбувся тренінг «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», у якому взяли участь 23 особи (учителі та учні освітніх закладів міста Горішні Плавні).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

Сучасна Україна проживає реформування освітньої галузі, відбувається кардинальна зміна філософії освіти як такої. У центрі уваги – реальна дитина з її природними потребами та можливостями. Видатні педагоги-гуманісти, філософи та психологи надавали особливого значення вродженому потенціалу дитини та її здатності розвиватися в умовах свободи та любові. Тому цілком обґрунтованим є звернення педагогів та батьків до природовідповідної педагогічної технології видатного італійського педагога-вченого (фізіолога, психолога, антрополога) Марії Монтессорі.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

13.04.2018 відбулася робоча зустріч спеціалістів Полтавської області, які за сприяння Українського фонду «Благополуччя дітей», пройшли навчання 22-24 листопада та 13-15 грудня 2017 року у м. Києві з питань методики запровадження програми виховних заходів з питань торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (7 осіб).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

23 березня 2018 року Центром практичної психології та соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського організовано проведення майстер-класів «Калейдоскоп досвіду роботи спеціалістів психологічної служби».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

1-2 березня 2018 року на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг на тему «Психологічні особливості дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Компетентність педагогів та вихователів» (взяли участь 19 спеціалістів).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

15 лютого 2018 року Центром практичної психології і соціальної роботи спільно з центром педагогічних інновацій та інформації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського проведено черговий захід з медіаосвіти. У тренінзі взяли участь 20 представниківосвітніх закладів Полтавської області, що беруть участь у всеукраїнському експерименті «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» (наказ МОН України від 18.08.2017 № 1199) та 25 учителів гуманітарного та природничого циклу (українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова, німецька мова, французька мова, географія, природознавство, біологія) .

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

23 листопада 2017 року  на науковому семінарі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського із доповіддю на тему «Технологія оцінки потреб дитини та сім'ї як механізм соціально-педагогічного патронажу в найкращих інтересах дитини» виступила  Хорошева Т.В., методист центру практичної психології і соціальної роботи.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

13 грудня 2017 року Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського для соціальних педагогів освітніх закладів інтернатного типу проведений тренінг «Психолого-педагогічний консиліум як ефективна форма здійснення соціально-педагогічного патронажу у навчальному закладі» (ведуча О. М. Самойлюк, методист центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.
Сторінка 1 з 7

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.