Система Orphus

10 квітня у Полтавському ОІППО стартувала обласна авторська творча майстерня для практичних психологів на тему «Психологічна підтримка батьків дітей з особливими освітніми потребами».  Керівник майстерні – Сухіна Н. В., практичний психолог Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради; куратор – Хорошева Т. В., методист центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО. Мета роботи – розвиток компетентностей практичних психологів з питань роботи з батьками; сприяння  підвищенню  якості  психологічних  послуг  для  батьків  дітей  з особливими освітніми потребами та відповідно ефективності корекційно-розвиткової допомоги дітям. У першому засідання взяли участь 40 практичних психологів з закладів освіти області та інклюзивно-ресурсних центрів (з 9 ІРЦ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

12-13 лютого 2019 року учасники першої та другої (посиленої) фази навчання з медіаграмотності DW Akademie Europe andCentral Asia (Німеччина) з Полтавської області Гринько Валентина Володимирівна (магістр з психології, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи ПОБЮ ім. О.Гончара, керівник студії медіакультури та грамотності «Відкритий простір») та Цеба Ірина Іванівна (методист відділу освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації Полтавської області, практичний психолог) провели другий тренінг за програмою «Фейкові новини та маніпуляції». У заході взяли участь працівники освіти, які через обмежену кількість учасників, не мали можливості долучитись до тренінгу 9-10 січня 2019 року.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К. М.

24 січня 2019 року у Полтавському ОІППО ім. М. В. Остроградського відбулося засідання оргкомітету та членів журі з підбиття підсумків ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

Відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації та Полтавським ОІППО 23-25 листопада та 3-5 грудня 2018 проведена підготовка фахівців області до реалізації програм для кривдників (комплекс заходів, спрямований на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків) та постраждалих (комплекс заходів, спрямованих на позбавлення емоційної залежності, невпевненості у собі та формування у постраждалої особи здатності відстоювати власну гідність) відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

5 грудня 2018 року для вихователів закладів дошкільної освіти Решетилівського району проведено семінар-тренінг «Дошкільник йде до школи: психологічні аспекти готовності дитини та дорослих». На базі Покровського ясла-садка «Барвінок» працювали педагоги з 17 закладів дошкільної освіти району. Ведуча – Хорошева Тетяна, методист центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

28 листопада 2018 року відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

На базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського 14-16 листопада 2018 року відбувся четвертий модуль тренінгового навчання для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти інтернатного типу. Спеціалісти працювали над темами: «Формування прихильності у дітей. Порушення прихильності», «Сексуальний розвиток дітей. Насильство. Профілактика насильства». Участь взяли 21 фахівець, із 17 закладів. Ведуча – Лоріашвілі Любов, національний тренер з підготовки спеціалістів, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

Мета конкурсу − виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

11-12 жовтня 2018 року на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг №3 в рамках навчального проекту «Підвищення компетентності практичних психологів та соціальних педагогів» для спеціалістів закладів освіти інтернатного типу Полтавської області, спільно з Благодійним фондом журналу «Единственная» (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.
Сторінка 1 з 8

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.