Система Orphus

24 січня 2019 року у Полтавському ОІППО ім. М. В. Остроградського відбулося засідання оргкомітету та членів журі з підбиття підсумків ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

Відділом у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації та Полтавським ОІППО 23-25 листопада та 3-5 грудня 2018 проведена підготовка фахівців області до реалізації програм для кривдників (комплекс заходів, спрямований на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків) та постраждалих (комплекс заходів, спрямованих на позбавлення емоційної залежності, невпевненості у собі та формування у постраждалої особи здатності відстоювати власну гідність) відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

5 грудня 2018 року для вихователів закладів дошкільної освіти Решетилівського району проведено семінар-тренінг «Дошкільник йде до школи: психологічні аспекти готовності дитини та дорослих». На базі Покровського ясла-садка «Барвінок» працювали педагоги з 17 закладів дошкільної освіти району. Ведуча – Хорошева Тетяна, методист центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

28 листопада 2018 року відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

На базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського 14-16 листопада 2018 року відбувся четвертий модуль тренінгового навчання для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти інтернатного типу. Спеціалісти працювали над темами: «Формування прихильності у дітей. Порушення прихильності», «Сексуальний розвиток дітей. Насильство. Профілактика насильства». Участь взяли 21 фахівець, із 17 закладів. Ведуча – Лоріашвілі Любов, національний тренер з підготовки спеціалістів, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

Мета конкурсу − виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

11-12 жовтня 2018 року на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг №3 в рамках навчального проекту «Підвищення компетентності практичних психологів та соціальних педагогів» для спеціалістів закладів освіти інтернатного типу Полтавської області, спільно з Благодійним фондом журналу «Единственная» (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

30 серпня 2018 року центром практичної психології та соціальної роботи ПОІППО  на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду для спеціалістів психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.Участь взяли 60 фахівців (практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти інтернатного типу, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., а також заступник директора з виховної роботи, методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

29 серпня 2018 центром практичної психології та соціальної роботи ПОІППО проведено інструктивно-методичну нараду «Психологічне забезпечення та соціально-педагогічний патронаж у Концепції нової української школи». У нараді взяли участь 48 учасників: спеціалісти психологічної служби у системі освіти Полтавської області, методисти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.
Сторінка 1 з 8

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.