Система Orphus

5 грудня 2018 року для вихователів закладів дошкільної освіти Решетилівського району проведено семінар-тренінг «Дошкільник йде до школи: психологічні аспекти готовності дитини та дорослих». На базі Покровського ясла-садка «Барвінок» працювали педагоги з 17 закладів дошкільної освіти району. Ведуча – Хорошева Тетяна, методист центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

28 листопада 2018 року відбулося засідання експертної комісії при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

На базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського 14-16 листопада 2018 року відбувся четвертий модуль тренінгового навчання для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти інтернатного типу. Спеціалісти працювали над темами: «Формування прихильності у дітей. Порушення прихильності», «Сексуальний розвиток дітей. Насильство. Профілактика насильства». Участь взяли 21 фахівець, із 17 закладів. Ведуча – Лоріашвілі Любов, національний тренер з підготовки спеціалістів, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

Мета конкурсу − виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Самойлюк О.М.

11-12 жовтня 2018 року на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського відбувся тренінг №3 в рамках навчального проекту «Підвищення компетентності практичних психологів та соціальних педагогів» для спеціалістів закладів освіти інтернатного типу Полтавської області, спільно з Благодійним фондом журналу «Единственная» (м. Київ).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т. В.

30 серпня 2018 року центром практичної психології та соціальної роботи ПОІППО  на базі Полтавського ОІППО ім. М.В. Остроградського проведено інструктивно-методичну нараду для спеціалістів психологічної служби закладів освіти обласного підпорядкування.Участь взяли 60 фахівців (практичні психологи та соціальні педагоги закладів освіти інтернатного типу, ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., а також заступник директора з виховної роботи, методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Хорошева Т.В.

29 серпня 2018 центром практичної психології та соціальної роботи ПОІППО проведено інструктивно-методичну нараду «Психологічне забезпечення та соціально-педагогічний патронаж у Концепції нової української школи». У нараді взяли участь 48 учасників: спеціалісти психологічної служби у системі освіти Полтавської області, методисти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

23 травня 2018 року Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського ОІППО організований обласний семінар для методистів з психологічної служби, завідувачів (директорів) центрів практичної психології і соціальної роботи «Психолого-педагогічний супровід організації освітнього процесу в умовах реформування освіти», у якому також узяли участь практичні психологи, представники освіти об’єднаних територіальних громад(усього 35 осіб).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

26 квітня 2018 року до Полтавського ОІППО прибули освітяни, що пройшли навчання та запроваджують медіацію у освітніх закладах області, а також зацікавлені у опануванні технологією медіації (32 особи). За допомогою методу “Коло” проаналізували особливості використання практик примирення (медіації) у освітніх закладах Полтавської області, визначили роль та місце Полтавського ОІППО у запровадженні інновації.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.

02-04 та 10-11 квітня 2018 на базі Горішньоплавнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Горішньоплавнівської міської ради відбувся тренінг «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», у якому взяли участь 23 особи (учителі та учні освітніх закладів міста Горішні Плавні).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Муліка К.М.
Сторінка 1 з 8

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.