Система Orphus

29 березня 2016 року за ініціативи кафедри методики змісту освіти та центру педагогічних інновацій та інформації в приміщенні ПОІППО ім. М.В. Остроградського було проведено круглий стіл «Від педагогічної спадщини до сучасної освітньої інноватики».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) З.М.Канівець

3 грудня 2015 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся І обласний форум педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів, на якому було обговорено результати експериментальної діяльності за 2010 – 2015 роки. В роботі Форуму взяли участь 57 педагогічних працівників закладів освіти області, наукові працівники та методисти Полтавського ОІППО.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

Круглий стіл відбувся 12 травня цього року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

28 квітня 2015 року на базі Сухорабівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Решетилівського району відбулося чергове заняття постійно діючого обласного семінару директорів навчальних закладів області, які ведуть експериментально-пошукове розроблення моделей «Школи майбутнього» з теми: «Створення і розвиток школи творчості як інноваційної моделі навчального закладу майбутнього».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практичний семінар «Науково-методичний супровід педагогічного пошуку та експериментування в умовах модернізації освіти» для координаторів інноваційної та експериментальної діяльності районних (міських) методичних кабінетів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Л.М.Максименко, Г.О.Сиротенко, О.О.Буйдіна, Н.В.Корягіна, О.В.Стоцька

26 березня 2015 року на базі Полтавської гімназії №6 Полтавської міської радибуло проведено інструктивно-методичну нараду «Організаційно-методичне забезпечення функціонування освітніх веб-сайтів навчальних закладів, органів управління освітою Полтавської області» та тренінг «Підвищення ІКТ-компетентності учителя в умовах розвитку інформаційного простору» для методистів районних (міських) методичних кабінетів, науково-методичних центрів, які відповідають за впровадження ІКТ та роботу освітніх веб-сайтів.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С.П.Шостя, Л.М.Максименко, О.В.Тимчук, О.Є.Козлов

Круглий стіл відбувся 25 лютого цього року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

15 жовтня 2014 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся ІІ обласний форум (І-й проведений у 2010 р.) учителів-апробаторів підручників «Апробація як процес дослідження якості підручників у контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012–2021 роки»

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

Ще один крок до школи майбутнього зроблено  24 квітня 2014 року. Цього дня  на базі Хорольської гімназії (директор Копайгора Микола Миколайович) та Петракіївського НВК (директор Загрива Людмила Михайлівна) Хорольського району відбулося чергове заняття постійно діючого обласного семінару з теми: «Впровадження інноваційних практик у загальноосвітніх навчальних закладах».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Г.О.Сиротенко

22 жовтня 2013 року на базі Великобузівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шишацького району відбулося засідання постійно-діючого  семінару для вчителів-інноваторів області «Від традиції до інновації як шлях до успіху вчителя-інноватора» за темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі».

Сторінка 1 з 2

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.