Система Orphus

23 березня 2017 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося чергове засідання наукового семінару для працівників інституту. З темою «Наукові журнали та наукова комунікація в цифрову епоху» виступила Олена Вікторівна Стоцька, методист редакційно-видавничого відділу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.В.Стоцька

15 травня 2015 року в актовому залі інституту (вул. Жовтнева, 64-ж) відбулося Зібрання Вченої ради та науково-педагогічного колективу ПОІППО, присвячене відзначенню 75-ї річниці Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Днів науки, Європи в Україні.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) М.П.Щербань

22 травня 2015 року у Київському міському будинку вчителя відбулося відкриття І Всеукраїнської виставки-презентації «Післядипломна педагогічна освіта в контексті сучасних цивілізаційних змін», організованої Національною академією педагогічних наук України та Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Я.В.Сухенко

Леся Гасиджак (кандидат історичних наук, науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства, фахівець з етнокультури донецького регіону) у партнерстві з Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва ім. О. Гончара у Полтавському ОІППО 9 квітня 2015 року представила авторський історико-культурологічний лекторій «Історичні міфи та культурні реалії східноукраїнського регіону». У лекторії взяли участь співробітники ПОІППО та педагоги області, які перебувають тут на курсах.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.В.Стоцька

20 жовтня 2014 року відбулося чергове засідання Педагогічних студій працівників ПОІППО.

Лекцію провела Олена Вікторівна Стоцька, методист редакційно-видавничого відділу з теми: «Патріотичні всеукраїнські позапартійні друковані ЗМІ та інформаційна безпека держави».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) М.М.Єщенко

Подаємо анонси першого (№116) і другого (№ 117) чисел (2014) журналу «Постметодика».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) О.В.Стоцька

«Яке мислення в українських дітей формує школа?» – над цим питанням розмірковували учасники круглого столу, присвяченого Міжнародному Дню філософії, що пройшов 19 листопада 2013 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського (завантажити програму).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Т.О.Бондар

На відзначення Дня науки в Україні та Дня Європи у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського відбулася презентація двадцятирічної діяльності журналу «Постметодика» «Освіта і наука Полтавщини на сторінках «Постметодики» у 1993-2013 рр.».

«Постметодика» –  друкований орган Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського ОІППО, заснований 1993 року. Із цього часу видано 109 номерів обсягом близько тисячі умовних друкованих аркушів, видрукувано близько тисячі статей 1 054 авторів – науковців і практиків з України і зарубіжжя.

25 січня 2013 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося розширене засідання редакційної колегії науково-методичного журналу «Постметодика» (http://poippo.pl.ua/pm/postmetod.html) з питань оцінки діяльності часопису щодо поширення актуальної наукової і методичної інформації серед освітянської громадськості Полтавщини та формування його завдань на 2013 рік. Вів засідання голова редакційної ради журналу, ректор ПОІППО В. В. Зелюк.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) С. І. Переломов

Під такою назвою 23 листопада 2012 р. кафедрою філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського було проведено круглий стіл (завантажити програму), присвячений Міжнародному дню філософії та 290-річчю з дня народження Г.С.Сковороди.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Т.О.Бондар

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.