Система Orphus

Редакційно-видавничий відділ

Співробітники

Події

Основні завдання редакційно-видавничого відділу
(відповідно до Положення про редакційно-видавничий відділ, яке затверджено наказом ПОІППО ім.М.В.Остроградського № 185 від 27.05.2013 р.)

  1. Здійснення видавничої діяльності інституту. Видання друкованої продукції відповідно до плану роботи інституту для науково-методичного забезпечення регіонального компоненту освіти. Методичні рекомендації щодо підготовки до видання навчальної і науково-методичної літератури можна знайти в брошурі «Видавнича діяльність у науково-методичній роботі / Уклад. Кіптілий  І.О. – Полтава: ПОІППО, 2008. – 48 с.»
  2. Розміщення і маркетинг мультимедійних і традиційних методичних матеріалів інституту на різноманітних медіаплатформах та міжнародних і національних освітянських виставках.
  3. Розміщення інформації про діяльність інституту, наукові і методичні праці його працівників у засобах масової інформації.
  4. Використання можливостей нових медіа для поширення методичної інформації: впровадження системи «Відкритий журнал» (Open Journal System) у роботу журналу «Постметодика».
  5. Розвиток стратегії дизайн-менеджменту в організації післядипломної педагогічної освіти: інновації, керовані дизайном (Design-Driven Innovation).
  6. Додрукарську підготовку (літературне, технічне, художнє редагування, верстка, коректура тощо), а також поліграфічне виготовлення накладу видань (насамперед для потреб інституту), їх розповсюдження та розміщення в Інтернеті їх електронних версій.

Функції редакційно-видавничого відділу
(відповідно до Положення про редакційно-видавничий відділ, яке затверджено наказом ПОІППО ім.М.В.Остроградського № 185 від 27.05.2013 р.)

Здійснює:
1.    Додрукарську підготовку (літературне, технічне, художнє редагування, верстка, коректура тощо), а також поліграфічне виготовлення накладу видань (насамперед для потреб інституту),  їх розповсюдження та розміщення в Інтернеті їх електронних версій.
2.    Випуск літератури українською мовою, а також, за фаховою необхідністю, мовами національних меншин та іноземними мовами відповідно до плану роботи інституту.
3.    Виставкову діяльність інституту, виготовлення рекламних банерів, стендів та буклетів про діяльність інституту.
4.    Впровадження системи «Відкритий журнал» (Open Journal System) у роботу  журналу «Постметодика».
5.    Надання індивідуальних ідентифікаторів Національного агентства ISBN друкованим виданням інституту.
6.    Модернізацiю web-сторінки журналу «Постметодика».
7.    Участь у розробцi планiв перспективного розвитку комп'ютерної технiки в інституті.
8.    Організацію масових заходів, пов’язаних з видавничою та виставковою діяльністю інституту (засідання редколегії журналу «Постметодика», презентації журналу «Постметодика», обласні ярмарки педтехнологій «Творчі сходинки освітян Полтавщини» тощо).
9.    Популяризацію дiяльностi інституту спільно з іншими пiдроздiлами на масових заходах, через інтернет,  засоби масової інформації.

Може виконувати роботи, які відповідають профілю його діяльності, за окремими угодами з фізичними та юридичними особами, а саме:

1. Літературне редагування.

2. Виготовлення макету.

3. Набір, сканування та тиражування матеріалів.

4. Виготовлення навчально-методичної літератури.

5. Проведення інших робіт, виконання яких не суперечить Статуту інституту та цьому Положенню. Виготовлення сторонніх замовлень провадиться згідно з кошторисами, затвердженими ректором інституту.

Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Телефон:  8(05322)2-76-75 

   

 

 

Відповідальний за зміст сторінки І.О.Кіптілий
Останнє оновлення 19.02.2017

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.