Система Orphus

Інформація про Обласний науково-практичний семінар «Культура і компетентність сучасного вчителя-лідера», присвячений 290-річчю з дня народження Г.С.Сковороди (26.04.2012р., с. Вороньки Чорнухинського району

Підвищення лідерської компетентності вчителів Полтавщини

 26 квітня 2012 року кафедрою філософії і економіки освіти  Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського на базі Вороньківського навчально-виховного комплексу ім. О.Д. Перелета Чорнухинської районної ради Полтавської області проведено обласний науково-практичний семінар «Культура і компетентність сучасного вчителя-лідера», присвячений 290-річчю з дня народження Г.С.Сковороди.

Мета семінару полягала у визначенні основних компетентностей, особливостей культури  сучасного вчителя-лідера, вивченні та актуалізації досвіду керівників освіти різних ланок щодо формування  лідерської компетентності педагога.

Учасникам семінару – керівникам експериментальних навчальних закладів, працівникам РМК, відповідальним за інноваційну роботу, вчителям-інноваторам Полтавщини – було представлено здобутки освітян Чорнухинського району та досвід Вороньківського НВК щодо розвитку лідерства у педагогічному колективі. Модель і технології підвищення лідерської компетентності вчителя в навчальному закладі презентували директор школи Стосовська С.М. і заступник директора з навчально-виховної роботи Яненко Т.В., свої погляди  на цю проблему розкрила учитель української мови і літератури Капуста Н. М. Учні-лідери Вороньківського НВК підготували музичну композицію «Ми – нащадки Сковородинівської землі». Дискусія серед учасників семінару розгорнулася навколо питань: професійно-особистісна культура і компетентнісний портрет сучасного вчителя-лідера, моделі розвитку лідерства у педагогічному колективі ЗНЗ, технології формування лідерської компетентності вчителя.

З метою збагачення знань про життєвий шлях і діяльність видатного філософа-педагога учасники семінару відвідали Чорнухинський літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди .

По завершенні заходу педагоги отримали сертифікати, збірки робочих матеріалів, до яких увійшли тези виступів учасників семінару, інформація про педагогічні погляди Г.Сковороди, вчителів-лідерів Чорнухинського району, історію та сьогодення Вороньківського НВК, рекомендації учасників заходу.

Семінар «Культура і компетентність сучасного вчителя-лідера» належить до низки заходів, запланованих кафедрою філософії і економіки освіти ПОІППО з метою розвитку лідерства в сучасній школі.  Цей семінар спрямований на поширення досвіду та технології реалізації Всеукраїнського експерименту «Формування лідерської компетентності вчителя та учня для життя в інноваційному суспільстві», наукове керівництво яким здійснюється кафедрою.

Останнє оновлення:  05 квітня 2012 року. Last update:  05 april 2012
Copyright © 2001-2012, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. / Copyright © 2001-2009, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.
Історія Співробітники Події Науково-дослідницька діяльність Публікації Супутники Партнери 
 Спецкурс «Філософія освіти та інформаційні технології»

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.