Система Orphus

Галерея педагогічного досвіду: Зайченко Майя Василівна

Прізвище, ім’я по батькові: Зайченко Майя Василівна

Рік народження: 1958 р.

Освіта: вища

Фах: викладач філософських дисциплін

Звання, нагороди: психолог-методист,  грамоти Головного управління освіти і науки (2005, 2006, 2008), Міністерства освіти і науки України (1996), переможець Всеукраїнського конкурсу «Громадське визнання» (2010).

Посада: методист Пирятинського регіонального центру практичної  психології і соціальної роботи

Стаж роботи: загальний педагогічний – 36 років, на посаді методиста з психології – 18 років.

 

Адреса досвіду : 37000 м. Пирятин, вул. Леніна, 42,

Пирятинська районна державна адміністрація,

Пирятинський регіональний центр практичної психології і соціальної роботи.

Тема досвіду: Підвищенняпсихологічної компетентності учасників навчально-виховного процесу, зокрема, класних керівників, учителів. Психологічний супровід  учнів з девіантною, делінквентною поведінкою.

Анотація досвіду:В узагальненому досвіді роботи Майї Зайченко презентовані інноваційні форми роботи з підвищення психологічної компетентності адміністрації навчальних закладів, педагогів, батьків, працівників психологічної служби. Майя Василівна однією з перших в Україні з метою популяризації практичної психології організувала та провела конкурс «Психолог року». Положення, методичні рекомендації до конкурсу «Психолог року» подані у збірці.

На особливу увагу заслуговує досвід Зайченко М.В. по роботі з учнями з делінквентною поведінкою. Збірка «Психолого-педагогічна характеристика учнівського колективу» допоможе класним керівникам проаналізувати структу­ру класного колективу, ступінь його розвитку та керованості  для того, щоб обрати найбільш доцільні форми i методи керування та співпраці з ним. У збірці матеріалів подані основні методики i прийоми вивчення особистості учня, класного колективу, які може використовувати педагог в умовах школи.

  Досвід вивчала завідувачка центру

 практичної психології  і соціальної роботи ПОІППО Муліка К.М.

 

 

Відповідальна за зміст сторінки Л.А.Чупрікова

Останнє оновлення 14.09.2012

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.