Система Orphus

Шишацький район гостинно зустрічав семінар початківців

28 квітня 2011 року на базі методичного кабінету відділу освіти Шишацької райдержадміністрації відбувся обласний семінар-практикум  методистів РМК, ММК, які ведуть питання початкової освіти, на тему «Досягнення та перспективи розвитку педагогічної технології «Довкілля».

Учасники семінару побували у Яреськівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ф.П.Борідька (директор Зозуля Н.І.), Шишацькій спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Вернадського (директор Чмир В.І.), де переглянули і обговорили фрагменти  уроків довкілля у початкових класах.

Відбулося засідання Круглого столу з даної проблеми, в роботі якого  взяли участь Крилевець М.П. – методист ПОІППО, Караваєва Н.М. – начальник відділу освіти Шишацької районної державної адміністрації, Чернобель О.М. – завідувач районним методичним кабінетом, Онацько В.В. – методист з початкового навчання,  учителі початкових класів Яреськівської ЗОШ І-ІІІст і 27 представників районних та міських  методичних служб Полтавської області.

Результат роботи семінару – абсолютне переконання всіх учасників в тому, що освітня програма "Я і Україна. Довкілля" є необхідною частинкою життя дитини. Вона забезпечує становлення нової моделі школи, виховує любов до землі, дає можливість дітям повернутись до природи, що завжди була основою життя людини. У дітей у процесі вивчення "Довкілля" формується почуття гармонії з навколишнім, усвідомлення терпимості до думок, вчинків. "Довкілля" – шлях до цілісності знань, цілісності мислення, цілісності душі дитини.

Тут колись творив Вернадський. Екскурсія

 

  

 

Радо зустрічають гостей учні Шишацької спеціалізованої школи ім.В.І.Вернадського

 

 
В музеї В.І.Вернадського

 

 

Неперевершена природа Шишацького краю

 

 
Урок в природі

 

 

Екологічна стежка на Бутовій горі

 

 
Закликаємо весну!!!

 

 

Летіть, ластівоньки, у рідну сторонку...

 

 
Цікаво дітям, цікаво дорослим.

 

 

У ліс по знання!

 

 
Все в природі взаємопов’язано

 

 

Цікаві уроки в природі.

 

 
Цікаві уроки в природі.

 

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.