Система Orphus

Галерея педагогічного досвіду: Лебедь Анатолій Іванович [ВІДЕО]

lebidПрізвище, ім 'я, по батькові: Лебедь Анатолій Іванович

Рік народження: 1963 р.

Освіта: вища  

Фах: учитель  англійської та німецької  мов

Посада: учитель  англійської мови  

Стаж роботи:   26  років

Звання, нагороди: «учитель-методист»  

Адреса досвіду: Миргородська спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів   № 5
з поглибленим вивченням англійської мови  
вул. Івана Білика, 4, м. Миргород,  37600,
тел. 5-21-27,  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема досвіду:  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій як засобу підвищення мотивації учнів  у навчанні англійської мови»

Анотація досвіду: Інформаційно-комунікаційні технології у вивченні мови набули надзвичайної значущості та актуальності, тому  вчитель  Лебедь А.І. розуміє необхідність використання інформаційних технологій  у викладанні англійської мови як одного з найважливіших  засобів підвищення мотивації  учнів.
 Робота з педагогічними програмними засобами, комп’ютерними програмами, інтерактивною дошкою дозволяє учителю забезпечити інтерактивність і діалоговий характер навчання,  психологічний комфорт на уроках, що значно підвищує мотивацію та пізнавальну активність учнів у навчанні англійської мови. Анатолій Іванович проектує різноманітний дидактичний матеріал для уроків, створює електронні презентації для здійснення методичного супроводу навчального процесу, використовує  навчальні матеріали одержані з мережі Інтернет.
 Досвід Лебедя А.І. свідчить, що вдале використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі з англійської мови сприяють підвищенню мотивації навчання, формуванню соціокультурної компетенції учнів, розвитку їхніх творчих здібностей.
Система роботи вчителя   приносить   позитивні результати, формує  в учнів позитивну мотивацію, стійкий пізнавальний інтерес до предмета.
 
Додаток:презентація передового педагогічного досвіду учителя  англійської та німецької мов Лебедя Анатолія Івановича

Презентація досвіду Лебедя Анатолія Івановича

 

Досвід вивчала методист відділу
гуманітарних дисциплін Цехановська В.О.

Відповідальна за зміст сторінки Л.А. Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.