Система Orphus

Галерея педагогічного досвіду: Подтикан Ірина Володимирівна

image001Прізвище, ім’я, по батькові:  Подтикан Ірина Володимирівна
Рік народження: 1970 р.
Освіта: вища
Фах: практичний психолог
Звання, нагороди: практичний психолог-методист, Почесний диплом «Інноватика в сучасній освіті» (2012 р.), Почесна грамота ГУОН (2009 р.).
Посада: практичний психолог
Стаж: педагогічний – 23 роки, на посаді психолога – 10 років
Адреса досвіду: Кременчуцький медичний коледж,
вул. Червона Гірка 41, м. Кременчук, Полтавська обл., 39602,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тема досвіду: Репродуктивне здоров’я молоді.
Анотація досвіду: Актуальність досвіду полягає в тому, що разом з представниками Центру планування сім'ї міського пологового будинку було проаналізовано дані про ранній вік абортів та причини жіночого безпліддя, викликані хворобами, що передаються статевим шляхом, наслідками ранніх абортів.
Виходячи з вище вказаного, було визначено пріоритетні напрямки роботи у діяльності практичного психолога Кременчуцького медичного коледжу  - реалізація психолого-педагогічного проекту «Репродуктивне здоров'я студентської молоді» з урахуванням соціальних аспектів сьогодення.
Тому було систематизовано роботу щодо попередження і профілактики ранніх абортів, формування статевої культури серед студентів медичного коледжу та їх батьків. Адже стан здоров'я підлітків залежить від правильного сімейного виховання та рівня інформованості, отриманої у процесі проведення циклу запланованих занять, що навчить учасників цільової групи розуміти небажаність ранніх статевих зв'язків, дасть можливість уникнути небажаної вагітності та відповідально ставитися до власного здоров'я, уміти застосовувати набуті знання у процесі власної професійної діяльності.
Збірник матеріалів  містить  узагальнений досвід реалізації інтегрованого міждисциплінарного проекту «Репродуктивне здоров’я молоді», розроблені та апробовані практичним психологом Подтикан І. В. із залученням до його  впровадження   викладачів  акушерства та гінекології  Мисік В. В.,  Рой  Г.Г. Матеріали  проекту представляють досвід роботи з формування життєвих і професійних компетенцій  студентів Кременчуцького медичного коледжу,  зі створення умов для забезпечення повноцінного психологічного та особистісного розвитку студентів, збереження репродуктивного здоров’я молоді.
Визначені підходи, форми та методи роботи студентського самоврядування, структурних підрозділів навчального закладу, гуртків за інтересами з питань пропаганди здорового способу життя, зокрема у двох напрямах: формування статевої культури студентської молоді, формування усвідомленого батьківства.
Досвід роботи проекту забезпечив психологічну просвіту серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Кременчука. Посібник  адресовано працівникам психологічної служби навчальних закладів.

Додаток: «Репродуктивне здоров’я молоді». Матеріали з досвіду реалізації інтегрованого міждисциплінарного проекту практичного психолога Подтикан Ірини Володимирівни.

Досвід вивчав методист центру
практичної психології і соціальної роботи
Латипов Роман Валіжонович

 Відповідальна за зміст сторінки Л.А. Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.