Система Orphus

Двухуровневое горизонтальное выпадающее меню

Склад майстер-тренерів швейцарського-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» DOCCU

 

Компонент «Учителі»

Єщенко Марина Миколаївна, методист відділу національно-патріотичного виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Крилевець Марина Петрівна, методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Міщенко Ірина Олександрівна, методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Шкоденко Лариса Анатоліївна, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Компонент «Керівники шкіл»

Буйдіна Олена Олександрівна, завідувач кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Канівець Зоя Миколаївна, доцент кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Королюк Світлана Вікторівна, завідувач кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

DOCCU

 

   image1image2image3

Наказ ПОІППО № 01-01/126 від 25.04.2017 "Про реалізацію швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» в Полтавській області

Веб-сайт DOCCU

Події

Координатор

Програма реалізації Проекту

Опорні заклади

Майстер-тренери

Тренери

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212, відповідно до угоди між Урядом України й Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, Хартїї Ради Європи про виховання демократичного громадянства та освіти з прав людини, прийнятої Комітетом Міністрів Ради Європи 11 травня 2010 року, та з метою розвитку громадянських компетентностей керівників та педагогічних працівників освітніх закладів з 2016 року в Полтавській області впроваджується швейцарсько-український проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні  - DOCCU» (далі – Проект).

Впровадження Проекту здійснюється у рамках Швейцарської стратегії співробітництва для України на 2015-2018 роки, а саме в напрямку «Врядування та відновлення миру».

Донором проекту є Швейцарска Конфедерація.Виконавцем проекту є Цюріхський педагогічний університет (Швейцарія).

У ході впровадження проекту важливою є співпраця та підтримка Адміністрації Президента України, Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії педагогічних наук України, обласних державних адміністрацій, міжнародних і громадських організацій.

Партнерами з реалізації проекту в Україні є Національна академія державного управління при Президентові України, яка координує реалізацію проекту в країні, та 8 закладів післядипломної педагогічної освіти, зокрема і Полтавський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Пілотні регіони – Київська, Одеська, Херсонська, Львівська, Луганська, Івано-Франківська, Дніпропетровська та Полтавська області.

Головна мета проекту – підтримка сталого розвитку громадянського суспільства за допомогою поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні через:
  • систему навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;

  • систему післядипломної освіти вчителів і керівників шкіл.

Проект покликаний удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища.

Проект передбачає поширену та поглиблену імплементацію ОДГ/ОПЛ для досягнення низки цілей, зокрема посилення національної дискусії щодо Демократичного Громадянства на основі Хартії Ради Європи з ОДГ/ОПЛ.

Проект має на меті впровадити ОДГ/ОПЛ на національному, регіональному та місцевому рівнях поділившись відповідними знаннями та практичним досвідом, які стануть доступними широкому загалу за допомогою стаціонарних та дистанційних форм навчання, а також поширення знань через засоби масової інформації і випуск спеціальних публікацій.

Проект передбачає впровадження трьох головних та наскрізних компонентів:

  • Компонент 1 «Державні службовці», здійснює Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

  • Компонент 2 «Керівники шкіл».

  • Компонент 3 «Учителі».

 
   
   

 

 

Видавнича діяльність кафедри менеджменту освіти за 2015 - 2016 роки

kurmysheva

Курмишева Н.І. Ділове спілкування у професійній діяльності педагогічного працівника : навчально-методичний посібник. [Електронний ресурс]. – Полтава : ПОІППО, 2016. – 64 с. – Режим доступу: http://poippo.pl.ua/images/FILES/nml/drukov_produk_POIPPOPDF/2016/kyrmusheva.pdf

vodolazska design

Розвиток навчального закладу у сучасних умовах: зб.матеріалів Фестивалю ідей учасників «Школи молодого керівника», м.Полтава, 30 березня 2016 року./ [упоряд. Л.Й.Паламаренко.] [Електронний ресурс]. – Полтава: ПОІППО, 2016. – 172с. – Режим доступу: http://poippo.pl.ua/images/FILES/nml/elektronni_vydannia_POIPPO/2016/palamarenko3.pdf

 

palamarenko

Сучасний дизайн у школі : нові ідеї для освітнього середовища / Гол. ред. Т. Водолазська. [Електронний ресурс].– Полтава, 2016. – 78 с. – Режим доступу: http://poippo.pl.ua/images/FILES/nml/elektronni_vydannia_POIPPO/2016/vodolazska3.pdf
Havrysh Case200

Кейс з досвіду розбудови громадсько-активних шкіл на Полтавщині / [упоряд. Р.Л. Гавриш]. – Полтава, 2015. – 36 с.

Презентовано досвід загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області у розбудові інноваційної моделі громадсько-активної школи та впровадження базових принципів її діяльності з демократизації, партнерства, волонтерства. Представлено шляхи розв’язання актуальних завдань в розвитку навчальних закладів як освітніх і культурних осередків територіальних громад.

Завантажити

Архів

Видавнича діяльність за 2000-2010 рр.

Видавнича діяльність за 2011-2012 рр.

Видавнича діяльність за 2013-2014 рр.

Відповідальна за зміст сторінки С.В.Королюк

Останнє оновлення 18.02.2017

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.