Система Orphus

26 лютого 2019 року відбувся черговий науковий семінар для викладачів кафедр Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, де з доповіддю на тему «Діяльність викладачів ПОІППО як тьюторів (організаторів) дистанційного навчання» виступив доктор педагогічних наук, професор кафедри філософії і економіки освіти В.Ю. Стрельніков.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Нетудихатка Н.В.

16 листопада 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (ПОІППО) відбувся науково-методичний семінар «Модернізація змісту освіти та особливості планування освітнього процесу в умовах реформування». Захід проходив у рамках роботи обласної школи заступника директора опорного закладу освіти «Педагогічний поступ».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.

Вислів пакистанської правозахнисниці, лауреата Нобелівської премії миру Малали Юсуфзай за останні роки став над популярним. То чому ж отією книгою, хоча б частково, не може бути шкільний підручник?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Канівець З.М.

На це запитання шукали відповіді учасники навчального тренігу, що відбувся 22 червня 2018 року на базі Селещинської загальноосвітньої школи I- III ступенів Машівського району. Партнером в проведенні заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України», учасниками стали 19 педагогічних працівників закладу освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.

На це запитання шукали відповіді учасники тренігу «Насильство та його прояви в дитячому середовищі», що відбувся 28 березня 2018 року на базі Селещинської загальноосвітньої школи I- III ступенів. Тренінг проводився в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України». В заході взяли участь 32 особи - педагогічні працівники навчального закладу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.

На базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені. М.В.Остроградського продовжуються навчальні тренінги з підготовки тренерів для проведення первинної профілактики у закладах освіти з питанння протидії торгівлі людьми.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.

22 березня 2018 року кафедрою методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського було проведено для освітян області інструктивно-методичну нараду з проблеми впровадження з 1 вересня 2018 року в 10-х класах експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.

12 березня 2018 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся всеукраїнський круглий стіл «Психолого-педагогічні проблеми формування наукової картини світу в процесі інтеграції змісту освітніх галузей» з нагоди 155-річчя від дня народження В.І.Вернадського і 100-річчя Національної академії наук України. Співорганізатором заходу виступив відділ інтеграції змісту загальної середньої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Ільченко В.Р.

Сучасний шкільний  підручник… Вираз, котрий не має чіткого тлумачення. Нова ж філософія шкільної освіти передбачає використання підручників нового покоління, які водночас із традиційними дидактичними функціями виконували б ще й нові, наприклад, функцію розвитку самостійної пізнавальної діяльності учнів в інформаційному просторі, функцію розвитку ключових і предметних компетентностей.

Саме на вирішення окреслених питань і були спрямовані зусилля учасників круглого столу «Ресурсний потенціал сучасного шкільного підручника», який відбувся 30 листопада 2017 року в затишних стінах Полтавського ОІППО ім. М. В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) З. М. Канівець

27 жовтня 2017 року в рамках роботи постійно діючого наукового семінару Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського представлено дослідження «Діяльнісний підхід до навчання в контексті нової української школи» (доповідач – Буйдіна Олена Олександрівна,завідувач кафедри методики змісту освіти, к. пед. н.).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.
Сторінка 1 з 5

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.