Система Orphus

З 22 квітня по 13 травня 2019 року в Полтавській області проходили додаткові навчальні тренінги для педагогів перших класів, які впроваджують ігрові та діяльнісні методи навчання протягом 2018/2019 н.р. в освітній процес у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.

Яку форму і зміст повинна мати дієва громадянська освіта? Як забезпечити формування відповідального члена громади й суспільства, який розуміє принципи і механізми їх функціонування? Чи співпадає позиція активного і відповідального громадянина з позицією активного і відповідального учня? Як навчити відповідальності в умовах демократії та права вибору? Яка роль школи у формуванні і розвитку громадянської компетентності підростаючого покоління?

Ці та інші питання були порушені під час навчального тренінгу «Реалізація підходів ОДГ/ОПЛ в післядипломній освіті. Інструменти формування громадянської компетентності в початковій школі», що відбувся 17 травня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.

17 квітня 2019 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся Всеукраїнський круглий стіл«Інтеграція змісту освіти в профільній школі». Співорганізатором заходу виступив відділ інтеграції змісту загальної середньої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Нетудихатка Н.В.

29 березня 2019 р. кафедрою методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського було організовано й проведено нараду-семінар з питань викладання інтегрованого курсу «Природничі науки» в старшій профільній школі. Захід відбувся в рамках експерименту всеукраїнського рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти» на серпень 2018 – жовтень 2022 рр.».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.

Обласна школа заступника директора опорного закладу освіти «Педагогічний поступ» розпочала свою роботу за ініціативи кафедри методики змісту освіти ПОІППО ім. М. В. Остроградського восени 2018 року. Створена з метою науково-методичної допомоги опорним закладам області в умовах реформування освітнього середовища Школа об’єднала високопрофесійних творчих та непосидючих заступників директорів з навчально-виховної роботи Полтавщини.

20 березня відбулося чергове засідання Школи. За форму проведення було обрано, на думку організаторів, найефективнішу – тренінг із циклом майстер-класів. Тематичне спрямування роботи: «Особливості здійснення інноваційної діяльності вчителя опорного закладу освіти».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Канівець З. М.

26 лютого 2019 року відбувся черговий науковий семінар для викладачів кафедр Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, де з доповіддю на тему «Діяльність викладачів ПОІППО як тьюторів (організаторів) дистанційного навчання» виступив доктор педагогічних наук, професор кафедри філософії і економіки освіти В.Ю. Стрельніков.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Нетудихатка Н.В.

16 листопада 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (ПОІППО) відбувся науково-методичний семінар «Модернізація змісту освіти та особливості планування освітнього процесу в умовах реформування». Захід проходив у рамках роботи обласної школи заступника директора опорного закладу освіти «Педагогічний поступ».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Буйдіна О.О.

Вислів пакистанської правозахнисниці, лауреата Нобелівської премії миру Малали Юсуфзай за останні роки став над популярним. То чому ж отією книгою, хоча б частково, не може бути шкільний підручник?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Канівець З.М.

На це запитання шукали відповіді учасники навчального тренігу, що відбувся 22 червня 2018 року на базі Селещинської загальноосвітньої школи I- III ступенів Машівського району. Партнером в проведенні заходу виступила Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України», учасниками стали 19 педагогічних працівників закладу освіти.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.

На це запитання шукали відповіді учасники тренігу «Насильство та його прояви в дитячому середовищі», що відбувся 28 березня 2018 року на базі Селещинської загальноосвітньої школи I- III ступенів. Тренінг проводився в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України». В заході взяли участь 32 особи - педагогічні працівники навчального закладу.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Жданюк Л.О.
Сторінка 1 з 5

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.