Система Orphus

19 червня 2019 року в ПОІППО зібралися керівники закладів дошкільної освіти, щоб краще розібратися в юридичних питаннях, проблемах харчування та санітарії. Формат зібрання – обласний коворкінг «Управлінська компетентність директора ЗДО: юридичні питання, проблеми харчування та санітарії».

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

У травні відбувся обласний семінар-практикум «НУШ: наскрізні підходи в розробці та інтеграції медіаосвітніх заходів» в рамках “Школи медіаосвіти” - однієї із шкіл професійного зростання кафедри менеджменту освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Устименко Т.А.

20 травня 2019 року учасники проектної групи з модернізації шкільного освітнього середовища, що діє в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, вирушили в освітню експедицію, щоб ознайомитися з освітніми проектами ГС «Освіторія», відвідати тренінговий центр, де формується проактивна спільнота освітян; занурилися в атмосферу інноваційного парку UNIT.City, що став двигуном для розвитку українських інновацій.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Водолазська Т.В.

7 травня 2019 року в ПОІППО зібралися керівники опорних шкіл, щоб уточнити для себе і краще розібратися, якою може бути Нова українська школа, які особливості науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та в чому суть компетентнісного підходу. Відповіді на ці та інші запитання шукали у рамкахобласного семінару-тренінгу «НУШ: реалізація компетентнісного підходу у початковій школі» (за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»).

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

Якою може бути опорна школа? Чим її діяльність може відрізнятися від школи, звичної для кожного? Як допомогти учням, батькам, вчителям у тандемі працювати над гармонійним розвитком дитини, навчити її втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням? Як згуртувати єдиний колектив з учнів, батьків, вчителів та представників громади, що працюватиме на реалізацію пріоритетних завдань Нової української школи?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

Як допомогти учням гармонійно розвиватися, навчити їх втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням? Як згуртувати колектив учнів і вчителів на реалізацію пріоритетних завдань Нової української школи? Як сформувати ключові звички і розробити власну стратегію «Лідер у мені»?

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І., Городницька Я.М.

25 березня 2019 року на базі спеціалізованої школи № 6 м. Лубни відбувся тренінг для вчителів початкових класів — учасників регіонального експерименту “Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти” на базі загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2017–2022 роки”, організований і проведений викладачами кафедри менеджменту освіти ПОІППО Т. В. Водолазською і Н. І. Курмишевою.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Курмишева Н.І.

20 березня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся обласний семінар для керівників закладів освіти «Школа молодого керівника».Тему семінару «На шляху до інклюзії: як працювати з учнівською багатоманітністю в школі» було обрано, як одну із актуальних на даний час.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Токаренко Н.П., Паламаренко Л.Й.

22 березня 2019 року з метою реалізації завдань Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) на базі Полтавського обласного інституту післядипломної освіти ім.М.В.Остроградського відбулася публічна дискусія за участю керівників закладів освіти області з теми “Незаконна агітація в школах: наслідки для мене і для країни”.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Королюк С.В.

14 березня 2019 року у рамках Тижня Відкритого Уряду в Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М,В. Остроградського відбувся  круглий стіл «Як підвищити рівень громадської участі у реалізації державної регіональної політики у сфері освіти». У ньому взяли участь науково-педагогічні працівники інституту, методисти відділів освіти і вчителі шкіл області.

Додаткова інформація

  • Автор (-и) Гавриш Р.Л.
Сторінка 1 з 13

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.