Система Orphus

Кафедра менеджменту освіти

   
kmo400

Історія кафедри
Співробітники кафедри
Події кафедри
Науково-дослідницька робота
Підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО / ЗДО 
Портфоліо
Обласна мережа громадсько-активних шкіл (ГАШ)
Асоціація керівників шкіл області (АКШО)
Школа молодого керівника
Видавнича діяльність
Часопис «Освіта Полтавщини»: науково-практичне видання

 

 

Місія кафедри – науково-методичне забезпечення професійного зростання керівних кадрів області в системі післядипломної педагогічної освіти.

Кафедра менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського створена у 1999 р. з метою впровадження теоретичних надбань і досвіду управління в галузі освіти у роботі з керівними педагогічними кадрами, підвищення рівня управлінської компетентності керівників навчальних закладів області. Створення кафедри було зумовлено специфікою навчальної, науково-методичної і науково-дослідницької роботи інституту, спрямованої на підвищення функціональної компетентності керівників шкіл.
Провідною ідеєю діяльності кафедри є положення про цілеспрямоване формування професійної управлінської компетентності, що забезпечує підготовку керівника-лідера до реалізації процесів реформування школи на сучасному етапі.  Робота кафедри зорієнтована на проведення досліджень із розроблення моделі управління сучасною школою, впровадження педагогічного досвіду, керівництва творчими групами менеджерів освіти області.

 

Наші контакти:

Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 64ж

Телефон (0532) 56-54-23
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

 

 Відповідальна за зміст Л.Й.Паламаренко

Останнє оновлення 13.01.2018

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.