Система Orphus

Кафедра філософії і економіки освіти

http://www.ipe.poltava.ua/images/stories/logo_filosof.jpg

Усі люди – філософи
К.Поппер

Шановний відвідувачу!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, працівники якої на курсах підвищення кваліфікації допомагають протягом навчання формувати і розробляти власну філософію освіти учителя. Окрім матеріалів, розміщених на цій веб-сторінці, викладачі кафедри готові надати консультації з питань, які цікавлять Вас (Див. Графік консультацій). Просимо усі пропозиції і зауваження щодо змісту веб-сторінки направляти на адреси кафедри ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Неформальне обговорення проблем учительської філософії освіти також ведеться на сторінках у Фейсбуці -«Учительська філософія освіти» (https://www.facebook.com/ufoklepko/?fref=ts), «Філософія лідерства в освіті»(https://www.facebook.com/groups/233964363701628/), «Філософія для дітей» (https://www.facebook.com/groups/955315897854032).

 

КРЕДО КАФЕДРИ – «Ставати філософом власної освіти!»

 

МІСІЯ КАФЕДРИ:

формування гуманітарного ядра теоретичної і фахової підготовки вчителя на основі ознайомлення педагогів із сучасним станом розвитку філософії освіти за модулем навчальних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Філософія освіти ХХІ ст.» (Модуль «Філософія освіти ХХІ століття»).

 

ЗАВДАННЯ КАФЕДРИ:

● наукове дослідження проблеми «Філософія і економіка освіти в європейському контексті: моделі взаємозв’язку наукових досліджень і освітньої практики»;

● науково-методичне керівництво процесом становлення економічної та громадянської освіти в навчальних закладах регіону, координація роботи відділів інституту з цих питань;

● організація науково-практичних семінарів та конференцій з проблем педагогічної практики, філософії освіти та економіки освіти;

● розробка концепцій, педагогічних проектів, наукових доповідей та аналітичних оглядів, підручників, посібників та монографій, фондів перспективного педагогічного досвіду, навчально-дидактичних матеріалів, тестів і методик діагностування якості освіченості та професійної підготовки слухачів;

● розробка регіонального компоненту шкільного навчання з гуманітарних дисциплін, впровадження гуманістично-спрямованих педагогічних технологій вивчення філософії та економіки у навчальних закладах;

● наукове керівництво спеціальними дослідницькими групами інституту, проведення наукових досліджень із гуманітарних та соціальних проблем відповідно до регіональних потреб; досліджень із філософії освіти та її ролі в організації освітнього процесу (Див. «Концепція кафедри філософії і економіки освіти»).

  

СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ:

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ:

Клепко Сергій Федорович – доктор філософських наук, доцент, проректор із наукової роботи ПОІППО ім. М.В.Остроградського, головний редактор журналу «Постметодика»
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ:

Бондар Тетяна Олексіївна– кандидат філософських наук, доцент кафедри  філософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика»
( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Литвинюк Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедрифілософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика»
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Помогайбо Валентин Михайлович професор кафедри філософії і економіки освіти, кандидат біологічних наук

( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Щербань Микола Петрович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент  кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

МЕТОДИСТ КАФЕДРИ:

Симоненко Людмила Іванівна-магістр педагогіки вищої школи, спеціаліст з соціальної роботи
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ЛАБОРАНТ КАФЕДРИ: 

Синяговська Оксана Вікторівна(декретна відпустка) -спеціаліст з обліку і аудиту
( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Телефон кафедри: (05322) 2-49-56; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж, ПОІППО, ауд. 4.6а, ауд. 4.8.

 Відповідальна за зміст сторінки Л. І. Симоненко

Останнє оновлення 06.10.2017 р.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.