Система Orphus

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

 

з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

1

Екологія

(10–11 кл.)

(заочний тур)

13.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

2

Українська мова та література

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

13.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області»

3

Фізика

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

13.01.2018,

14.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області»

4

Трудове навчання (технології)

(9–11 кл.)

20.01.2018,

21.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області» (технічні види праці)

Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області (обслуговуючі види праці)

5

Екологія

(10–11 кл.)

20.01.2018

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №9 Полтавської міської ради Полтавської області

6

Англійська мова

(9–11 кл.)

20.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

7

Правознавство

(9–11 кл.)

21.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагоічной освіти ім. М.В. Остроградського

8

Математика

(7–11 кл.)

21.01.2018, 27.01.2018

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

9

Біологія

(8–11 кл.)

27.01.2018

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

10

Російська мова та література

(9–11 кл.)

27.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

11

Німецька та французька мови

(9–11 кл.)

28.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

12

Астрономія

(10–11 кл.)

28.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

13

Інформатика

(8–11 кл.)

03.02.2018, 04.02.2018

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка

14

Історія

(8–11 кл.)

03.02.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

15

Інформаційні технології

(9–11 кл.)

10.02.2018, 11.02.2018

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

16

Географія

(8–11 кл.)

10.02.2018

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

17

Хімія

(8–11 кл.)

17.02.2018, 18.02.2018

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

18

Економіка

(9–11 кл.)

17.02.2018

Полтавська державна аграрна академія

 

 

Олімпіада 2016-2017 н.р.

Олімпіада 2015-2016 н.р.

Олімпіада 2014-2015 н.р.

Олімпіада 2013-2014 н.р.

Олімпіада 2012-2013 н.р.

Олімпіада 2011-2012 н.р.

Олімпіада 2010-2011 н.р.

Олімпіада 2009-2010 н.р.

Олімпіада 2008-2009 н.р.

Олімпіада 2007-2008 н.р.

Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всукраїнських учнівських олімпіад Зразок звіту про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Завантажити

Зразок заявки на участь команди району (міста) у ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін Завантажити

Відповідальна за зміст сторінки Н.О.Гарічева

Останнє оновлення 15.01.2018

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.