Система Orphus

Олімпіади

Олімпіади (7)

з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

1

Екологія

(10–11 кл.)

(заочний тур)

13.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

2

Українська мова та література

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

13.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області»

3

Фізика

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

13.01.2018,

14.01.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області»

4

Математика

(7–11 кл.)

Завдання і відповіді

Протоколи

27.01.2018, 28.01.2018

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

5

Біологія

(8–11 кл.)

Завдання і відповіді

Протоколи

27.01.2018

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

6

Російська мова та література

(9–11 кл.)

Витяги з протоколів

27.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

7

Німецька та французька мови

(9–11 кл.)

Витяги з протоколів

28.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

8

Екологія

(10–11 кл.)

Завдання і відповіді

Витяги з протоколів

28.01.2018

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області

9

Астрономія

(10–11 кл.)

Витяги з протоколів

28.01.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

10

Трудове навчання (технології)

(9–11 кл.)

Протоколи

03.02.2018, 04.02.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області» (технічні види праці)

Полтавська гімназія № 17 Полтавської міської ради Полтавської області (обслуговуючі види праці)

11

Інформатика

(8–11 кл)

Витяги з протоколів

03.02.2018, 04.02.2018

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка

12

Історія

(8–11 кл)

Завдання 

Протоколи

03.02.2018

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»

13

Англійська мова

(9–11 кл.)

Протоколи

04.02.2018

Комунальний заклад «Полтавська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

14

Інформаційні технології

(9–11 кл.)

Завдання і авторські розв'язки

 Протоколи

10.02.2018, 11.02.2018

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

15

Географія

(8–11 кл.)

Завдання і відповіді

Протоколи

11.02.2018

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

16

Правознавство

(9–11 кл.)

Завдання

Протоколи

11.02.2018

Полтавський обласний інститут післядипломної педагоічной освіти ім. М.В. Остроградського

17

Хімія

(8–11 кл.)

Завдання і розв'язки

Протоколи

17.02.2018, 18.02.2018

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

18

Економіка

(9–11 кл.)

Завдання і відповіді

Протоколи

17.02.2018

Полтавська державна аграрна академія

 

 

Олімпіада 2016-2017 н.р.

Олімпіада 2015-2016 н.р.

Олімпіада 2014-2015 н.р.

Олімпіада 2013-2014 н.р.

Олімпіада 2012-2013 н.р.

Олімпіада 2011-2012 н.р.

Олімпіада 2010-2011 н.р.

Олімпіада 2009-2010 н.р.

Олімпіада 2008-2009 н.р.

Олімпіада 2007-2008 н.р.

Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всукраїнських учнівських олімпіад Зразок звіту про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Завантажити

Зразок заявки на участь команди району (міста) у ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін Завантажити

Відповідальна за зміст сторінки Н.О.Гарічева

Останнє оновлення 19.02.2018

 

з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

1.

Історія (8–11 кл.)

Завдання

04.11.2017

2.

Інформаційні технології (8–11 кл.)

Завдання та розв'язки 

04.11.2017

3.

Економіка (9–11 кл.)

Завдання і відповіді

05.11.2017

4.

Трудове навчання (8–11 кл.)

05.11.2017

5.

Інформатика (8–11 кл.)

Завдання

11.11.2017

6

Українська мова та література (7–11 кл.)

Завдання

11.11.2017

7.

Правознавство (9–11 кл.)

Завдання і відповіді

12.11.2017

8.

Біологія (8–11 кл.)

Завдання і відповіді

12.11.2017

9. 

Астрономія (10–11 кл.)

Завдання і відповіді

18.11.2017

10.

Російська мова та література (9–11 кл.)

Завдання

18.11.2017

11.

Екологія (9–11 кл.)

Завдання і відповіді

19.11.2017

12.

Математика (6–11 кл)

Завдання і відповіді

19.11.2017

13.

Англійська мова (8–11 кл.)

Ключі

19.11.2017

14.

Географія (8–11 кл.)

Завдання і відповіді

25.11.2017

15.

Хімія (7–11 кл.)

Завдання і відповіді

25.11.2017

16

Фізика (7–11 кл.)

Завдання і відповіді

26.11.2017

17.

Німецька мова, французька мова (8–11 кл.)

26.11.2017

 

 

Архів

Графік проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

Графік проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Графік проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році

Графік проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році

Графік проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році

Відповідальна за зміст сторінки Н.О.Гарічева

Останнє оновлення 01.12.2017

з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

Місце проведення

1

Екологія

(10–11 кл.)

(заочний тур)

14.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

2

Астрономія

(10–11 кл.)

Завдання і відповіді

Витяги з протоколів

14.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

3

Математика

(7–11 кл.)

1 тур

Завдання

Протоколи

2 тур

Завдання і відповіді

Витяги з протоколів

15.01.2017,

21.01.2017

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

4

Німецька, французька мови

(9–11 кл.)

Протоколи

15.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

5

Російська мова та література

(9–11 кл.)

Завдання

Протоколи

21.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області

6

Історія

(8–11 кл.)

Завдання

Протоколи

21.01.2017

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

7

Екологія

(10–11 кл.)

Витяги з протоколів

21.01.2017–

22.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області

8

Англійська мова

(9–11 кл.)

Протоколи

22.01.2017

Полтавська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області

9

Українська мова та література

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

28.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області.

10

Біологія

(8–11 кл.)

Завдання, відповіді, витяги з протоколів

28.01.2017

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

11

Фізика

(8–11 кл.)

Завдання

Витяги з протоколів

28.01.2017–

29.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради Полтавської області

12

Економіка

(9–11 кл.)

Завдання і відповіді

Витяги з протоколів

29.01.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

13

Географія

(8–11 кл.)

Завдання і відповіді

Витяги з протоколів

04.02.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

14

Правознавство

(9–11 кл.)

Завдання

Протоколи

04.02.2017

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

15

Інформатика

(9–11 кл.)

Розбір

Протоколи

04.02.2017–

05.02.2017

Кременчуцький педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка

16

Трудове навчання

(9–11 кл.)

Витяги з протоколів

04.02.2017–

05.02.2017

Полтавська гімназія "Здоров'я" № 14 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

17

Інформаційні технології

(9–11 кл.)

 Завдання і розв'язки

Протоколи

11.02.2017–12.02.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

18

Хімія

(8–11 кл.)

Витяги з протоколів

Завдання

18.02.2017–19.02.2017

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

 

Олімпіада 2015-2016 н.р.

Олімпіада 2014-2015 н.р.

Олімпіада 2013-2014 н.р.

Олімпіада 2012-2013 н.р.

Олімпіада 2011-2012 н.р.

Олімпіада 2010-2011 н.р.

Олімпіада 2009-2010 н.р.

Олімпіада 2008-2009 н.р.

Олімпіада 2007-2008 н.р.

Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всукраїнських учнівських олімпіад

Зразок звіту про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Завантажити

Зразок заявки на участь команди району (міста) у ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін Завантажити

Відповідальна за зміст сторінки Н.О.Гарічева

Останнє оновлення 09.03.2017

Олімпіада 2013-2014 н.р.

Олімпіада 2012-2013 н.р.

Олімпіада 2011-2012 н.р.

Олімпіада 2010-2011 н.р.

Олімпіада 2009-2010 н.р.

Олімпіада 2008-2009 н.р.

Олімпіада 2007-2008 н.р.

Положення про умови і порядок проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всукраїнських учнівських олімпіад

Зразок звіту про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Завантажити

Зразок заявки на участь команди району (міста) у ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін Завантажити

Відповідальна за зміст сторінки Н.О.Гарічева
Останнє оновлення 2.02.2015

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.