Система Orphus

"План розвитку школи"

Про підсумки проведення конкурсу на розробку кращого плану розвитку школи

 

План розвитку школи - це всеосяжне узагальнене уявлення про головні пріоритети розвитку шкільної організації, вирішенню яких педколектив присвячує щонайменше 3 роки. План визначає найбільш істотні ділянки та напрямки роботи, на які школа має витрачати свої матеріальні та інтелектуальні ресурси. План РШ дає можливість педколективу вийти на більш високий рівень організації навчально-виховного проце­су. Таким чином, план РШ є спланований, педагогічно і економічно обгрунтований процес безперервного зростання та розвитку певної школи.

Відповідно до листа Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського від 9 липня 2009 року № 731 був оголошений конкурс  серед педагогічних працівників Полтавської області на розробку кращого плану розвитку навчального закладу. До участі у конкурсі були запрошені всі освітяни регіону, зокрема учасники семінарів-тренінгів «Планування розвитку школи», «Оцінювання як поліпшення роботи школи», які проходили в лютому-березні цього року в рамках українсько-нідерландського проекту «Громадські платформи освітніх реформ в Україні».

Всього у конкурсі прийняло участь 31 загальноосвітній навчальний заклад із 13 районів області (міста Кременчук, Комсомольськ, Миргород, В.Багачанський, Зінківський, Карлівський, Лохвицький, Машівський, Оржицький, Полтавський, Решетилівський, Хорольський райони та с. Ковалівка Полтавського району).

Подані на конкурс матеріали привернули до себе увагу чітким переліком завдань, які ставить перед собою колектив навчального закладу, спираючись на результати дослідження думки учасників навчально-виховного процесу, описом процесів, через які будуть реалізуватися поставлені завдання.

Кращими були визначені плани розвитку таких загальноосвітніх навчальних закладів:
Кременчуцький ліцей № 4 (директор Михайлик Л.В.);
Кременчуцький ліцей № 11 (Бикова Н.О.);
Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (Васильченко О.В.);
НВК ім. Л.І.Бугаєвської м. Комсомольська (Тузікова А.М.);
Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (Тягай Н.А.);
Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (Усатенко В.М.);
Абрамівська ЗОШ І-ІІІ ст. Машівського району (Каплун А.О.);
Петракіївський НВК Хорольського району (Загрива Л.М.).

Переможці презентували свої роботи на Міжнародній регіональній конференції «План розвитку сучасної школи: діалог, менеджмент, педагогіка», що проходила 21-22 вересня 2009 року на базі ПОІППО ім. М.В.Остроградського та с. Копили.

Бажаючі можуть ознайомитися із планами розвитку школи в Центрі педагогічних інновацій та інформації ПОІППО.

Вітаємо переможців конкурсу і дякуємо всім учасникам. Не зупиняйтесь на досягнутому, продовжуйте працювати та розвиватись і ви обов’язково досягнете гарних результатів.

 

 

Відповідальна за зміст сторінки Мартинець О.М.
Останнє оновлення 12.10.2009

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.