Система Orphus

Всеукраїнський конкурс для дітей «Екомайстер»

Kreyd

Редакція дитячого пізнавально-розважального журналу «Професор Крейд» за підтримки Міністерства освіти і науки молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства екології та природних ресурсів України проводить Всеукраїнський екологічний конкурс «Екомайстер».

Конкурс проходить із 1 квітня до 30 червня 2013 року по всіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах України.

Мета та завдання конкурсу: сприяти формуванню екологічної культури у школярів; творчим завданням мотивувати дітей до роздумів та спілкування на тему особистої відповідальності за стан навколишнього середовища; розвинути навики абстрактного мислення у вигляді колективної роботи з винайдення неординарних рішень у використанні нестандартних матеріалів.

До участі запрошуються учні початкових класів (1-4 класи) загальноосвітніх навчальних закладів віком від 6 до 12 років разом зі своїми вчителями, а також вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, секцій тощо) разом із керівниками.

Лист від МОНУ щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Екомайстер» (завантажити).

4.       Положення до конкурсу «Екомайстер» (завантажити).

Детальні умови конкурсу та заявку на участь розміщено на сайті www.kraid.com.ua (банер на головній сторінці).

Відповідальна за зміст сторінки М.П.Крилевець
Останнє оновлення 15.04.2013

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.