Система Orphus

Як опублікувати новину? (РЕКОМЕНДАЦІЇ)

Для публікації в розділі "Новини районів (міст)" веб-сайту ПОІППО необхідно на адресу адміністратора веб-сайту надіслати підписаний начальником управління органу освіти лист із вихідним номером та текстом новини в одному файлі (див. >>> лист ПОІППО <<<).

 

Рекомендації
(ОНОВЛЮЮТЬСЯ)
щодо написання матеріалів у розділ "Новини районів(міст)" веб-сайту інституту:

НАЗВУ новини рекомендуємо починати з дієслова доконаного виду, наприклад, "Відбулося...", "Проведено..." тощо. Назва повинна бути короткою (бажано близько 6-7 слів), ємною, конкретно передавати зміст новини. Назва не повинна містити скорочень.

Надсилайте, будь ласка, новини оперативно (в день проведення заходу або на наступний день).

Дату та місце проведення заходу потрібно вказувати в першому абзаці.

Приблизний обсяг матеріалу - від півсторінки до двох сторінок формату А4.

Надсилайте, будь ласка, фотографії окремими файлами у кращій якості (не менше 1024 точок по ширині або не менше 200 кб кожна). Кількість фотографій - від однієї-двох до десяти. Назвіть файли цифрами від 1.jpg і так далі, або принаймні англійськими буквами і цифрами.

Буде краще, якщо ви заархівуєте всі файли (текст і фото) і надішлете одним архівом з назвою, наприклад, "Новини районів (міст). Назва району (міста). Дата".

Вкінці матеріалу поставте підпис, наприклад, "Підготував І.І.Іваненко".

Матеріали надсилайте безпосередньо на адресу адміністратора сайту - методиста ПОІППО Козлова Олександра Євгеновича (1@2). У темі листа, будь ласка, вкажіть район (місто).

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.