Система Orphus

Як опублікувати новину? (РЕКОМЕНДАЦІЇ)

Для публікації в розділі "Новини районів (міст)" веб-сайту ПОІППО необхідно на адресу адміністратора веб-сайту надіслати підписаний начальником управління органу освіти лист із вихідним номером та текстом новини в одному файлі (див. >>> лист ПОІППО <<<).

 

Рекомендації
(ОНОВЛЮЮТЬСЯ)
щодо написання матеріалів у розділ "Новини районів(міст)" веб-сайту інституту:

Назву новини рекомендуємо починати з дієслова доконаного виду, наприклад, "Відбулося...", "Проведено..." тощо. Назва повинна бути короткою (бажано близько 6-7 слів), ємною, конкретно передавати зміст новини. Назва не повинна містити скорочень. (І без крапки вкінці.) І, будь ласка, НЕ ПИШІТЬ заголовки ВЕРХНІМ РЕГІСТРОМ.

Надсилайте, будь ласка, новини оперативно (в день проведення заходу або на наступний день).

Дату та місце проведення заходу потрібно вказувати в першому абзаці.

Приблизний обсяг матеріалу - від півсторінки до двох сторінок формату А4 (обсяг, звісно, умовна річ, але "простирадла" скоріше за все ніхто не читатиме).

Надсилайте, будь ласка, фотографії окремими файлами у гарній якості (ідеально, якщо фото будуть точно 1024 точок по довшій стороні). Кількість фотографій - від однієї-двох до десяти. Назвіть файли цифрами від 1.jpg і так далі, або англійськими буквами і цифрами.

Буде краще, якщо ви заархівуєте всі файли (текст і фото) і надішлете одним архівом з назвою, наприклад, "Новини районів (міст). Назва району (міста) НАЗВА_РАЙОНУ_МІСТА.".

Вкінці матеріалу поставте підпис, наприклад, "Підготував І.І.Іваненко".

Матеріали надсилайте безпосередньо на адресу адміністратора сайту - методиста ПОІППО Козлова Олександра Євгеновича (1@2). У темі листа, будь ласка, вкажіть район (місто).

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.