Система Orphus

Районний семінар учителів художньо-естетичного циклу та методичне об’єднання практичних психологів і соціальних педагогів

24 квітня 2019 року на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено районний семінар учителів художньо-естетичного циклу «Формування громадянської компетентності учнів на уроках художньо-естетичного циклу» та методичне об’єднання практичних психологів «Про підсумки діяльності за 2018-2019 н.р.».

Учителі художньо-естетичного циклу відвідали урок музичного мистецтва «Українська пісня – душа народу. Музичні народні інструменти» (5 кл., Товстоп’ят І.І.) та майстр-клас з образотворчого мистецтва на тему: «Великодній кошик» (Раімова Г.М.).

Практичні психологи підвели підсумок за навчальний рік та обговорили тему професійного вигорання педагогів. Присутніх продіагностовано на виявлення рівня професійного вигорання та обговорено шляхи і методи виходу з подібного стану.

У рамках спільного засідання було проведено тренінг «Професійне вигорання».Усім присутнім, для використання в роботі, було підготовлено роздатковий матеріал: пам’ятки «Професійне вигорання педагога: ознаки, причини, способи виходу». (Васильченко Ю.А.)

Завершився семінар виховним заходом«Українська пісня – душа народу» (Товстоп’ят І.І.).

«Сучасно! Творчо! Креативно! Компетентно! Пізнавально!» – все це відгуки та враження учасників семінару. Присутні відмітили високу результативність та практичність проведеного районного семінару, який пройшов у творчій атмосфері.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Оржицької районної державної адміністрації Полтавської області
  • Автор (-и): О.О.Черненко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.