Система Orphus

Авторська творча майстерня учителя зарубіжної літератури В.П.Товмашенко

З метою популяризації науково-методичного доробку філологів, збагачення методичного інструментарію учителів-словесників 09 квітня 2019 року на базі Кобеляцького НВК №1 проведено авторську творчу майстерню Товмашенко В.П., учителя зарубіжної літератури Шенгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з теми:«Використання інноваційних форм і методів навчання на уроках зарубіжної літератури і в позаурочний час».

 

Левченко С.Г., методист райметодкабінету, відкрила захід, у своєму виступі вона наголосила на компетентнісно-орієнтованому підході у науково-методичній роботі вчителя зарубіжної літератури як основи для формування розвитку конкурентноспроможного педагога у процесі вивчення предмета.

Під час майстер-класу «Я роблю це так» Віра Петрівна познайомила колег зі словником СОТ (сучасних освітніх технологій) учителя ХХІ сторіччя. Філолог вдало поєднала теорію і практику у навчанні учасників заходу: опануванні технологіями «кроссенс» та «скрапбукінг», освітніми трендами – гейміфікації та бріколажу. На завершення виступу майстер продемонструвала педагогічні надбання, які розміщені на власному блозі у мережі Інтернет за посиланням: https://tovmvira.blogspot.com/ Учитель переконана, що дієва формула cучасного уроку зарубіжної літератури: творчість письменника + творчіть учителя + творчість учня = урок як новий твір мистецтва.

У рамках засідання творчої майстерні виступили призери ІІ Всеукраїнського фестивалю юнацької творчості «У світі Астрід Ліндгрен», учні опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кобеляцької районної ради Полтавської області» Білокінь Анастасія (учитель Іванченко О.П.) та Білокінь Олександр (учитель Іванченко В.І.). Учні виразно декламували уривки з творів шведської письменниці А.Ліндгрен «Пеппі Довга Панчоха», «Міо мій, Міо».

Робота у авторській творчій майстерні подарувала учасникам заходу позитивні емоції, зарядила учителів зарубіжної літератури креативними ідеями, надихнула на створення власних шедеврів.

Щиро дякуємо Товмашенко Вірі Петрівні за плідну співпрацю. Зичимо їй нових творчих ідей, успіхів у реалізації задумів, наснаги.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): С.Г.Левченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.