Система Orphus

Практичні аспекти та психологічні особливості підготовки до ЗНО

10 квітня 2019 року пройшов психолого-педагогічний консиліум «Практичні аспекти та психологічні особливості підготовки до ЗНО» для учнів одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти.

З вітальним словом до випускників звернулася Негода Світлана Іванівна, завідувач ММК, яка зазначила, що успішна особистість – це та, яка змогла самореалізуватися в професійній діяльності. Для того, щоб бути професіоналом у своїй справі, треба мати відповідну освіту. Сьогодні єдиний можливий шлях вступу до закладу вищої освіти пролягає через успішне складання зовнішнього незалежного тестування, тому воно має таке велике значення для випускників. Результат буде залежати не тільки від того, скільки учень витратить енергії на його досягнення, але й від того, наскільки він психологічно готовий до цих випробувань.

Світлана Іванівна наголосила на тому, що міська влада, зокрема особисто Дмитро Геннадійович Биков, очільник міста, докладають багато зусиль для того, щоб освіта у нашому місті була якісна, створюють найкращі умови в закладах загальної середньої освіти, для отримання учнями відповідних знань та високих результатів при здачі ЗНО.

Для роботи під час консиліуму одинадцятикласники об’єдналися в тренінгові групи з метою вироблення психологічних якостей, умінь та навичок зниження рівня напруги і тривожності, що допоможе їм справитись зі стресом в складних життєвих ситуаціях та при складанні ЗНО, самоорганізації, самоконтролю, вольової саморегуляції в стресових ситуаціях, концентрації уваги, розвитку пам’яті та мислення.

По закінченню заходу майбутні випускники отримали інформаційні буклети з рекомендаціями психолога щодо підготовки до ЗНО.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Н.Б. Полова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.