Система Orphus

Проведено чергове засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

3 квітня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі ЗДО № 9 «Дзвіночок» проведено чергове засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ.

 

На засіданні було розглянуто наступні питання: «Про творчий звіт педагогів ЗДО, які атестуються у 2018/2019 н. р.» (Члени ММО); «Про пропозиції щодо складання плану роботи ММО (ММК) на наступний навчальний рік» (Члени ММО); «Про створення сучасної системи планування освітнього процесу у ЗДО» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету); «Про сучасні підходи до організації ігрової діяльності з дошкільниками» (Морквич З.В., голова ММО); «Про взаємодію закладів дошкільної освіти з батьками в контексті програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт»» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету); «Про огляд новин методичної і педагогічної літератури»  (Морквич З.В., голова ММО).

Висловлюємо подяку директору Рубан М.І. та колективу ЗДО № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради за організацію та допомогу у проведенні методичного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.