Система Orphus

Справа керівників-лідерів – вчитися і діяти

27 березня 2019 року із керівниками шкіл району, які атестуються у 2019 році, проведено круглий стіл «Успіхи і проблеми в реалізації проектів із науково-методичних проблем, планів розвитку закладу загальної середньої освіти».

Метою заходу був обмін досвідом лідерів освіти щодо успішно реалізованих освітянських проектів протягом атестаційного періоду.

Учасниками круглого столу були також члени районної атестаційної комісії на чолі з начальником відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Н.М.Коваль та керівники шкіл, які атестуватимуться у 2020 році.

         На зібранні подякували директорам шкіл Коваль Т.А. (Шенгурівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Ніколенко С.В. (ОЗ «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара»), заступникам директорів Блискун Н.І. (Світлогірська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.П.Біленка) та Могильовій Л.М. (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.), які у цьому навчальному році під час районних семінарів-практикумів, проведених на базі навчальних закладів, уже тримали звіт перед колегами про успішні напрямки своєї роботи.

При підведенні підсумків круглого столу учасниками заходу відзначено проведення цілеспрямованої та результативної роботи педколективами із питань:

- упровадження сучасних освітніх та управлінських технологій для формування успішної соціально зрілої особистості, активної участі у всеукраїнських проектах у філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. № 3» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1» та Кобеляцькій ЗОШ І-ІІ ст. №3 (керівники Петренко С.М. та Масич Т.О.);

- забезпечення здоров’язбережувальної системи заходів у Вільховатській ЗОШ І-ІІ ст. (директор Коваленко Т.Б);

- забезпечення наступності та адаптації дітей у період: дитячий садок - початкова школа - середня школа у Озерській ЗОШ І-ІІІ ст.(заступник директора Турчина І.В.);

- створення умов для всебічного розвитку учнів у Бережнівській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Федоренко О.Я.);

- системи виховних заходів з учнями, залучення до їх проведення батьків у Ліщинівській ЗОШ І-ІІ ст. (директорРуденко Ю.П.).

            Досвід роботи ОЗ «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.П.Дольд-Михайлика» (директорЖуравель Г.В. тазаступник директора з виховної роботиКалюжна В.В.) змістовно було представлено як Школу сприяння здоров’ю та системно розкрито виховні ціннісні орієнтири як чинникнаціонально-патріотичного виховання.

         З особливою увагою і зацікавленням сприйнято присутніми звіти щодо реалізації проекту «Школа розвитку успішної особистості» у опорному закладі «Кобеляцький ліцей №2 ім. Олеся Гончара» (заступник директора Пелюхня Л.В.) та про вагомі, результативні напрацювання у системі виховної роботи, дієві партнерські відносини між опорним закладом «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1», владою і громадою Громадсько активної школи (заступник директора, координатор Громадсько активної школи Барбі М.В.).

         Учасники круглого столу виокремили цінність нових ідей, заявлених виступаючими, та важливість бути лідером, який може надихнути інших робити краще і більше, ніж вони коли-небудь робили, так як це – вимога сьогодення.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): А.Н.Мужайло

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.