Система Orphus

Регіональний семінар-практикум педагогічних працівників

25 березня 2019 року на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 проведено семінар-практикум з теми «Самооцінювання якості освіти школи» за участю Віктора Громового, директора Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти при МОН України, голови координаційної ради Асоціації лідерів освіти України, головного редактора порталу «Освітня політика», заслуженого вчителя України, учителя-новатора, учителя-практика.

 

            Учасниками заходу були директори шкіл, заступники директорів, учителі, працівники методичних структур міста Лубен, Лубенського району та Засульської ОТГ.

            Віктор Володимирович ознайомив присутніх із власним творчим доробком. А це : посібники з менеджменту, підручники, збірки майже 500 статей із проблем сучасної освіти, політології та соціології, мультимедійні посібники, фільми про американську, німецьку, японську, ізраїльську та шведську школи тощо.

            На особливу увагу заслуговує науково-методичний і науково-практичний посібник В.Громового «Самооцінювання якості роботи закладу загальної середньої освіти», який був у пріоритеті обговорення на семінарі - практикумі. Чи відповідає сьогодні якість освіти сучасним і майбутнім потребам учнів, як організувати самооцінювання якості роботи закладу освіти, зокрема, управлінського процесу та професійного розвитку на рівні школи, ефективності роботи зі створення умов для успішного опанування учнями ключових компетенцій, виховного процесу та навчального середовища – далеко не весь перелік питань, на яких акцентував увагу педагогів Віктор Володимирович.

            На завершення В.Громовий поділився власними напрацюваннями з колегами Лубенщини.

            Лубенський міський методичний кабінет висловлює подяку директору школи №3 Кобилянській Т.В. за належний рінень організації та проведення регіонального семінару-практикуму.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради
  • Автор (-и): Н.А.Січкар

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.