Система Orphus

Підготовка до ЗНО: практичні поради

26 березня 2019 року для учителів м. Горішні Плавні на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка відділом освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та міським методичним кабінетом було організовано проведення тренінгу з проблемних питань підготовки учнів до ЗНО-2019 з української мови і літератури та історії України.

Високопрофесійний, змістовний захід відбувся за участю Канівець З.М., доцента кафедри методики змісту освіти ПОІППО, кандидата педагогічних наук, Коваленко О.П., завідувачки відділу гуманітарних і мистецьких дисциплін, та Міщенко І.О., методиста відділу гуманітарних і мистецьких дисциплін.

Активна, творча робота педагогів під час тренінгів сприяла висвітленню проблемних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання та їхньому практичному вирішенню.

Учителі одностайно висловили думку, що проведені заходи стануть корисними для педагогів міста та сприятимуть підвищенню якості знань учнів.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): О.В. Роман, В.С. Шишлікова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.