Система Orphus

Родинне свято «Весна іде, дари несе!»

2 березня 2019 року в Центрі естетичного виховання відбулося чергове родинне свято «Весна іде, дари несе!».

 

За доброю традицією, що склалася за останні 3 роки, свято зібрало понад 300 родин вихованців нашого закладу. І кожен, хто завітав цього весняного дня до Центру естетичного виховання, знайшов собі розваги за смаком.

Прямо з порогу гостей і учасників свята зачарували різнобарв’я  квітів та музики. Весняний святковий настрій створювали усміхнені працівники ЦЕВ та веселі Ромашки – вихованці НАСТ «Екзотика». Вони допомагали зорієнтуватися у розмаїтті заходів свята; запрошували долучитися до імпровізованого арт-майданчика і залишити свої долоньки на «Весняному дереві дружби, добра, усмішок»; надіслати листівку з привітаннями і побажаннями через Святкову пошту; взяти участь у майстер-класах від педагогів декоративно-ужиткового відділу Дерики О.М., Явтушенко В.В., Сторожук Т.М. та майстра циркового мистецтва Літічевського В.В.. Цього разу їх учасникам було запропоновано виготовлення весняних квітів з мармеладу і паперу в різних техніках, а також жонглювання стаффами і поями.

Центральним заходом весняного родинного свята став благодійний ярмарок-продаж «Прийди, прийди, Масляна!». Спортивну залу ЦЕВа вщент заповнили його учасники – усі гуртки, творчі об’єднання та художні колективи закладу, включаючи дітей, педагогів, батьків; заполонили веселий гамір і сміх,  яскраві фарби святкового вбрання та прикрашених ярмаркових столів, неймовірно звабливі пахощі смаколиків, виготовлених з любов’ю та теплотою сердець. Темою ярмарку стала зустріч Весни – пори оновлення і розквіту та початок Масниці. Юні артисти із гуртків «Калинове намисто» (керівник Ю.В. Манофа) і «Живе слово» (керівник В.Г. Чемара) розважали ярмаркуючих театралізованим дійством, жартами та піснями, а юні аніматори із гуртка «Made with love» (керівник Л.В. Пшенична) запропонували усім бажаючим цікаві руханки, ігри та розваги. 

Під час свята у закладі «працювала» арт-майстерня краси. Майстри з аква-гриму Ксенія Ващенко та Аліна Ніколаєнко створювали усім бажаючим яскраві весняні та казкові образи, а студенти випускної групи перукарів ПТУ-44 Антоніна Дудкіна, Юлія Тєрєхова, Аліна Борисенко на чолі з їх майстром Христиною Галай довершували образи наших маленьких красунь неперевершеними зачісками. Фото-художник Олександр Дєдов запрошував на весняну фотосесію до спеціально влаштованої фото-зони, а театр «Перлинка» на чолі з Людмилою Заливчою підготували ліричне привітання для учасників свята і запрошували усіх бажаючих до «живого мікрофона».

Родзинкою родинного дозвілля цього разу стала міні-вистава з майстер-класом від цирку «Мрія» «Весняний екскурс у світ ілюзії», який провів уже всім добре знайомий Дідусь ВО! – Літічевський В.В. разом зі своїми вихованцями та клоунесою-дебютанткою Ларисою Пшеничною. В залі лунали щирий веселий сміх, схвильовані зойки та вигуки здивування від неочікуваних сюрпризів, шалені оплески.

А на завершення родинного свята організатори запропонували «Весняний драйв» - дискотеку з танцювальним флеш-мобом для дітей і батьків за участю ансамблю спортивного танцю «Престиж» і гуртка юних аніматорів «Made with love». Та це був не кінець, а лише три крапки.  Адже усі вже чекають наступного родинного свята у Центрі естетичного виховання.

«Такі родинні свята конче необхідні сьогодні усім нам, - говорить директор Центру естетичного виховання. - Адже вони дають можливість кожному учаснику проявити усі свої здібності, задовольняють потреби кожного за його смаком, відволікають від буденності, дають можливість відпочити і водночас навчитися чогось нового, спробувати себе у незвичній ролі або випробувати власні можливості у незвичній ситуації чи справі. А головне, провести вихідний день у РОДИННОМУ КОЛІ, РАЗОМ, граючись і розважаючись приділити багато уваги матусі і татові, дитині і онукові, бабусі і дідусеві, спілкуючись, проявляючи любов один до одного. А ще віднайти нових і старих друзів, однодумців зі спільними інтересами і поглядами!

Підсумовуючи цьогорічне весняне родинне свято «Весна іде, дари несе!», дякую від усього серця усім, хто взяв участь у благодійному ярмарку-продажу! Ми зібрали у «Скрині добра» 4141 грн., які було перераховано на лікування онко-хворого маленького Артемчика Махна з побажаннями швидшого одужання! Дякую усім працівникам ЦЕВ! Нам вдалося створити справжнє родинне свято: веселе і затишне, феєричне і ліричне, гамірне і спокійне водночас! Дякую директорові ПТУ 44 Мокрій Раїсі Михайлівні та Олександру Дєдову за надану допомогу організації свята і співпрацю! Дякую всім, хто долучився до створення атмосфери свята та його дійства!»

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): А.М.Василенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.