Система Orphus

Велика Асамблея Кременчуцького дитячого об’єднання «Армія Добра» «Даруй добро і радість людям!»

З 21 по 23 березня 2019 року в нашому місті вирувала Велика Асамблея міського дитячого об’єднання «Армія Добра» «Даруй добро і радість людям», активними учасникам якої були школярі, педагоги та батьки учнівських спільнот закладів освіти Кременчука.

Гості Асамблеї учасники зразкової вокальної студії «Ліра» з прикарпатського міста Калуш. А подружив наших учнів Міжнародний соціальний проект «Книга Добра». Діти потоваришували, разом подорожуючи країнами Балтії, де вручали Книгу Добра Міністерству закордонних справ Литви, парламентам Латвії та Єстонії. До нашого міста гості приїхали в рамках проекту «Друзі, поєднані «Книгою Добра», ініційованого Кременчуцькою «Армією Добра».

У перший день відбулася творча зустріч учнів з вокалістами студії «Ліра». Чарівний спів гостей справив незабутнє враження! Також під час зустрічі було вручено друковане видання Книги Добра кременчужанці – члену літературної спілки «Славутич» Людмилі Снітко, оповідання якої ввійшло до цієї книги. Відбувся і майстер-клас з розпису пряників з логотипом «Книги Добра».

Другого дня у парку Миру діти провели акцію «Світ без війни». Біля Гонгу Миру говорили про дружбу двох міст, співали пісні про мир.

У Палаці Культури «Нафтохімік» гості з Прикарпаття зустрілися з учнями та вихованцями закладів освіти. Діти презентували тематичні експозиції, створили символічній «Букет Добрих Справ «Армії Добра». Завершилося свято яскравим концертом дітвори Калуша і Кременчука, на якому гордо звучав Гімн «Книги Добра».

Останній день зустрічі відзначився спільною доброю акцією «Заспіваймо пісню разом» у госпіталі для ветеранів війни.

Незабутні враження та яскраві емоції всім подарував проект «Друзі, поєднані «Книгою Добра», підтверджуючі, що наші діти за дружбу і єдину Україну.

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.