Система Orphus

Профілактика вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших психотропних речовин в учнівському колективі

На виконання Закон України «Про схвалення державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», листа Міністерства освіти і науки України від 16.01.2018 №1/9-31 «Щодо запобігання поширенню наркоманії, тютюнокуріння та вживання алкогольних напоїв серед дітей, учнівської та студентської молоді» у місті Горішні Плавні відділом освіти розроблено комплексні заходи щодо проведення відповідної роботи в закладах загальної середньої освіти.

 

Для практичних психологів та соціальних педагогів проведено пʾять тренінгових занять «Правда про наркотики» з питань профілактики вживання наркотиків та інших психотропних речовин учнями.

Практичними психологами та соціальними педагогами закладів загальної середньої освіти проводяться тренінгові заняття «Правда про наркотики» для класних керівників та учнів 6-11 класів.

Проведено профілактичну та просвітницьку роботу з учнями, а саме:

- уроки здоровʾя, виховні години, години спілкування, бесіди щодо формування негативного ставлення до вживання наркотичних засобів, алкоголю та тютюнопаління;

- тематичні заходи: інтерактивне лекційно-ігрове заняття «Від знання до безпеки», антиреклама шкідливих звичок «Ми – за здоровий спосіб життя! Ми – проти наркотиків та алкоголю!», фестиваль малюнків «Життя без шкідливих звичок»;

- оформлено тематичну виставку в шкільних бібліотеках «Здорові звички – здоровий спосіб життя»;

- розповсюджено інформаційні буклети «Дещо про наркотики».

В рамках проекту «Підлітки поза увагою: покращення доступу до інтегрованих ВІЛ-послуг для уразливих верств населення» організовано лекцію з первинної профілактики Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я».

У закладах загальної середньої освіти проведено батьківські збори «Шкідливі звички та їх вплив на підростаючий організм».

Методичним кабінетом розроблено анкети для проведення моніторингу ефективності профілактики наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління серед учнів 6-11 класів. Здійснюється методичний супровід профілактичної роботи з даного питання.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Н.Б. Полова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.