Система Orphus

Проведено засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

15 березня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на базі ЗДО № 2 «Берізка» проведено засідання творчої групи практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча та Сергіївської ОТГ «Використання арт-терапії у роботі практичного психолога з дітьми».

Засідання творчої групи розпочала практичний психолог ЗДО № 9 «Дзвіночок» Коломієць О. М., яка розповіла про форми та методи арт-терапії у роботі з дітьми. Практична частина засідання складалася з ряду технік та практик, які було продемонстровано для учасників методичного заходу. А саме: заняття з елементами арт-терапії для дітей молодшої групи: «Подорож до Жовтої Фарби» та фрагмент заняття для старших дошкільників «Картинна галерея» (Остапенко О. В., практичний психолог ЗДО № 2 «Берізка»), техніка «Груповий малюнок на вологому папері» (Павлюк О. П., практичний психолог ЗДО «Веснянка»), техніки гудзикотерапії та піскотерапії, які запропонувала для перегляду Панова Н. В., практичний психолог Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На завершення Аколович Т.П., методист ММК продемонструвала декілька вправ для особистісного зростання.

Висловлюємо подяку директору та колективу ЗДО № 2 «Берізка» за організацію та проведення методичного заходу.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради
  • Автор (-и): Т.П. Аколович

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.