Система Orphus

Проведено районний семінар-практикум для вчителів математики та фізики «Використання кейс-технології на уроках фізики та математики»

28 лютого  2019 року на базі філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №3» ОЗ «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кобеляцької районної ради» (завідувач Петренко С.М., заступник Крайник Л.Г.) проведено районний семінар-практикум для вчителів математики та фізики «Використання кейс-технології   на уроках фізики та математики».

 

Методист райметодкабінету Хома Л.В. наголосила на значенні інноваційних технологій у формуванні фізико-математичних компетностей учнів та ролі самоосвітньої діяльності вчителя в умовах сучасного інформаційного простору.

Петренко С. М., завідувач філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №3», ознайомила учасників семінару із історією школи, напрямами роботи педагогічного колективу.

Стаднік Ю. В., учитель фізики, презентувала   технологію «Кейс-урок як сучасний тренд в навчанні», провела кейс-урок з фізики у 8 класі з теми «Випаровування та конденсація», на якому вдало інтегрувала знання учнів із географії, хімії, фізики для розв’язання задачі «Чому падає сніг?», учні на уроці виготовили штучний сніг.

Учитель математики Савченко В. Г., провела майстер-клас «Кейс-метод на уроках математики» з учасниками семінару, де показала практичне вирішення головної проблеми: як поєднати теорію з практикою і знання з компетенціями, провела кейс-урок з математики в 5 класі з теми «Трикутник і його види».

Під час майстер-класу «Створення тестових завдань за допомогою програми Plikers», проведеного Стаднік Ю. В., кожен з учасників семінару мав можливість побувати в ролі учня, ознайомитися з матеріалом, пройти тестування з теми та отримати бал. Юлія Валеріївна поділилася окремими аспектами використанням QR-кодів для покращення зворотнього зв'язку із учнями класу.

Уроки та майстер-класи проведено на високому професійному рівні. Вчителі фізики та математики школи використовують різноманітні інноваційні технології для формування фізико-математичних компетностей учнів, які дозволяють дітям відчути себе справжніми дослідниками, науковцями, спонукають їх до продуктивного навчання.

     Нетрадиційні уроки, кейс та інші технології, активне використання ІКТ,  ефективна організація самоосвітньої діяльності вчителя в умовах сучасного інформаційного простору - напрямки до формування конкурентноспроможної особистості вчителя і учня. А результативною вона буде лише тоді, коли є спільна, творча праця  учнів та їх наставників.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): Хома Л.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.