Система Orphus

Концепція педагогічного коучингу «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї»

У ЦЕВі 5 березня співавтором Стандарту, Типової освітньої програми, завідувачем відділу початкової освіти Інституту педагогіки АПН України Онопрієнко Оксаною Володимирівною проведено педагогічний коучинг «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї» для вчителів початкової школи міста Миргорода. 

Метою зустрічі було надання реальної допомоги вчителям початкової ланки у розвитку методичної компетентності, сприяння досягненню значимих і стійких змін у професійній діяльності. Участь у заході стимулювало їхню інноваційну активність, зміцнило творчий потенціал, що є необхідним під час змін.

Опанування сучасними технологіями безумовно посилило мотивацію педагогів до ефективної роботи, позитивно вплинуло на гармонізацію бажаного і можливого, додало оптимізму у житті, адже вчителі прагнуть зростати та розвиватися і це природно для кожної людини.

У ході коучингу були відпрацьовані форми, методи та прийоми організації навчальної діяльності учнів з урахуванням їхніх психофізіологічних особливостей.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Погибко Н.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.