Система Orphus

Музичний світ лялькового театру

Ляльковий театр - мистецтво синтетичне, адже впливає на маленьких глядачів комплексом художніх засобів. Він близький дітям і зрозумілий. Саме світу лялькового театру, використанню різних його видів у процесі музичного виховання дошкільнят було приурочено засідання методичного об’єднання керівників музичних міста, що відбулося 28 лютого в ДНЗ №5 «Сонечко» (завідувач Шклярук Л.А.).

     Керівник музичний дошкільного закладу Байбуза Олена Станіславівна підготувала доповідь на тему «Музичний світ лялькового театру: різні види театру у роботі музичного керівника» та провела театралізоване дійство «Стежками В. Сухомлинського». Художнє слово, музика, танці, гарна акторська гра вихователів та дітей старшої групи « Веселка», живописно – декоративне оформлення зали, яскраві костюми, а також вміле використання лялькового театру «на фартушку» - все це захопило присутніх, подарувало хвилини радості як артистам, так і глядачам.

     Вернісаж лялькових театрів (театр «на рукавичках», «на фартушку», на дерев’яних лопатках, на ложках, пальчиковий, театр ляльок «бі-ба-бо» та багато інших) вразив своїм різноманіттям, яскравістю та сучасною естетикою. Педагоги обмінялися досвідом та новими ідеями щодо створення колекцій різних видів лялькових театрів, їх практичного застосування в музичному вихованні дошкільників.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Омельяненко Л.І.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.