Система Orphus

Зустріч у «Логопедичному кафе»

27.02.19 р. у відділі освіти відбулося чергове засідання методичного об`єднання учителів-дефектологів, учителів-логопедів, корекційних педагогів міста, під час якого розглядалось питання «Взаємозв`язок учителів-дефектологів, у роботі з вихователями компенсуючих груп для дітей, що мають особливі освітні потреби».

Досвід роботи презентувала учитель-логопед ДНЗ №11 «Теремок» Короленко Т.П. Усіх присутніх Тетяна Петрівна запросила на зустріч у «Логопедичне кафе «Ялинка», під час якої познайомила із секретами «логопедичної кухні» - щоденної, кропіткої роботи, що потребує максимальних зусиль, душевних сил, терпіння, любові до дітей. Згідно з меню була подана «Страва дня» від шеф-кухаря – це «Взаємозв`язок у роботі учителя-логопеда та вихователів групи для дітей з порушеннями мовлення». Педагоги переглянули фронтальне заняття «Логопедичний борщ», підгрупове заняття з логопедом «Індивідуальний логопатик». Відповідно до завдань логопеда вихователь цієї групи Богаєнко Н.В презентувала роботу з дітьми у вечірній час «Педагогічна локшина «Вечірня логопедія».

Зрозуміло, що така співпраця логопеда і вихователів, сприяє кращому та швидшому усуненню мовленнєвих порушень у дошкільників.

Відвідувачам кафе були запропоновані коктейль «Педагогічна гармонія» (рецепти запобігання невдачам), торт «Логопедичний успіх» (складові сучасного освітнього процесу дефектолога, логопеда, які сприяють ефективному розвитку дитини) та «Смачна кава по-освітянськи». Учасники засідання підвищили особистий рівень професійної компетентності, поділилися своїми надбаннями та розповіли, що сприяє їх власному успіху.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): Якименко С.М.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.