Система Orphus

Семінар-практикум "Протидія цькуванню"

19 лютого 2019 р. відбувся семінар-практикум "Протидія цькуванню" в рамках роботи громадської організації "Трикутник".

На захід були запрошені заступники директорів з виховної роботи, психологи, соціальні педагоги, голови учнівського самоврядування закладів освіти міста та представники батьківської громади. Учасники семінару обговорили ознаки булінгу, дізналися про зміни щодо протидії булінгу, які відбулися в законодавстві, замислилися над тим, до яких наслідків приводить цькування, та навіть розробили алгоритми дій для педагогів, батьків, учнів, які стали свідками жорстокості. Психологи та соціальні педагоги розповіли присутнім про свої дії в ситуації виявлення випадків булінгу в закладі.

Корисними були на семінарі виступи Корнієнко Марини Володимирівни, соціального педагога ЗОШ №1 імені Панаса Мирного, Заходи Яніни Сергіївни, інспектора ювенальної превенції сектору превенції Миргородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Кириченко Анастасії Олександрівни, практичного психолога ДНЗ №7.

Приємно відзначити, що всі присутні були не тільки уважними слухачами, а й активними співрозмовниками, яким важливо, щоб у дитячому середовищі, в закладах освіти панувала атмосфера добра і взаємоповаги.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): І.В. Шевченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.