Система Orphus

Змагання зі стрільби на кубок начальника Кобеляцького відділу поліції

19 лютого 2019 року з ініціативи керівника Кобеляцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області Сергія Джулая та за підтримки начальника відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Наталії Коваль, районного методичного кабінету в приміщенні службового тиру поліції проведено змагання зі стрільби серед команд закладів освіти району на кубок начальника Кобеляцького відділу поліції..

В змаганнях взяли участь учні десяти шкіл І-ІІІ ступенів та вихованці гуртка стрільби з пневматичної гвинтівки Будинку дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Андрійовича Касьяна.

Переможцем та володарем Кубку в командному заліку стала команда Іванівської ЗОШ I-III ступенів. Друге місце посіла команда Кобеляцького навчально-виховного комплексу №1, третє - опорний заклад «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  ім. Ю.П.Дольд-Михайлика».

         Успіхи школярів у цих змаганнях є результатом цілеспрямованої роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки у закладах загальної середньої освіти району.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): І.О.Жорняк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.