Система Orphus

У Кременчуці підбито підсумки благодійної акції «Святий Миколай дітям»

У Кременчуці шістнадцять років поспіль проводиться благодійна акція «Святий Миколай - дітям». Традиційно організаторами акції є Молодіжний Парламент Кременчука спільно з Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, управлінням молоді та спорту, управлінням у справах сімей та дітей, Департаментом освіти, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

                 В рамках останньої акції волонтерами (учнями, студентами) було здійснено 224 дитячі мрії маленьких кременчужан, які зараз знаходяться в соціальних закладах міста. Силами більше ніж 250 активістів привітали більше 3,5 тис.  найменших жителів нашого міста, які потребують особливої уваги та підтримки.  До акції було залучено 77 торгівельних точок, а до збору подарунків долучилось понад 15 тис.  жителів міста.

                 Цього року кременчуцькі волонтери, готуючи подарунки від Святого Миколая маленьким дітям,  вкотре довели, що мають добрі та небайдужі серця, і готові свій вільний час використовувати задля допомоги тим, хто її потребує. Керівник міста висловив слова вдячності усім учасникам акції за роботу, яка має гарні результати, а кременчужанам - за чуйні серця, небайдужість і благодійність. Він висловив впевненість, що ті учасники акції, які вперше взяли в ній участь, обов’язково і наступного року виступатимуть в ролі помічників Святого Миколая, бо  побачивши очі дітей, переповнені радістю та  вдячністю, обов’язково хочеться продовжувати робити добрі справи.

                 Про вагомість і значимість проведеної роботи розповідали організатори та координатори акції «Святий Миколай - дітям». Всі вони також  безмежно дякували усім людям, які долучилися до збору подарунків дітям, які потребують особливої уваги та підтримки. Найактивніші волонтери, торгові заклади, заклади освіти, в яких працювали офіси Святого Миколая, творчі колективи міста, інформаційні спонсори були відзначені подяками, грамотами та цінними подарунками.  

                 Під час урочистого заходу міському голові Віталію Малецькому від представників МДО «Армія Добра» було вручено друкований екземпляр «Книги Добра», в яку занесені чисельні приклади добрих справ українських дітей.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.