Система Orphus

Он-лайн діалог як ефективний спосіб міжнародного спілкування молоді

13 грудня 2018 року на базі Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 відбувся ІІ регіональний семінар учасників програми «Generation Global» (Велика Британія, фонд екс-прем’єр міністра Великої Британії Тоні Блера).

 

Тема семінару: «Он-лайн діалог, як ефективний спосіб міжнародного спілкування молоді».

У семінарі брали участь учителі англійської мови з м. Полтава, м. Кременчук, м. Гадяч, також були запрошені вчителі шкіл з с. Петрівці та смт. Ромодан.

Не оминули увагою цю подію і методист ПОІППО Єлизавета Шарій-Якубовська, методист відділу освіти Миргородської міської ради Усатенко Оксана Олександрівна та директор МСШ І-ІІІ ступенів №5, депутат Миргородської міської ради Горобець Сергій Миколайович.

У програмі заходу учителі мали змогу на практиці потренуватися як вести он-лайн діалог з представниками різних країн на такі нагальні теми сьогодення як: права людини, екологія, торгівля людьми, громадська освіта та ін. Також вдалося поспілкуватися в режимі он-лайн з представником офісу у Великій Британії Лоренцо Фабіо.

Волонтер Корпусу Миру, який наразі працює у Миргородській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5, Остін Доуел виступив з чудовою презентацією на тему: «Громадська освіта у США та виховання патріотизму у молоді», яка стала інтерактивною.

Спонсором цієї події була Міжнародна благодійна організація «Generation Global UK».

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: відділ освіти Миргородської міської ради Полтавської області
  • Автор (-и): А.М.Василенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.