Система Orphus

Використання комп’ютерних технологій та інтерактивних методів навчання на уроках біології

12 грудня 2018 року районним методичним кабінетом проведено семінар на базі Придніпрянської ЗОШ I-III ступенів для учителів біології закладів загальної середньої освіти району на тему: «Викладання біології в контексті Нової української школи з використанням комп’ютерних технологій та інтерактивних методів навчання».

Директор школи Кінебас А.В. розповіла про роботу педагогічного колективу та досягнення учнів школи.

З презентацією на тему «Викладання біології в контексті Нової української школи з використанням комп’ютерних технологій та інтерактивних методів навчання» виступила керівник районного методичного об’єднання учителів біології Казанко Н.Г.

Учасники семінару переглянули та проаналізували фрагменти уроків: «Нейрогуморальна регуляція процесів метаболізму» у 10 класі, «Сучасні досягнення біотехнологій» у 11 класі, які провів учитель біології Лебедєв В.М., ознайомились із матеріалами веб-квесту «Світ птахів» представлені ученицею 9 класу Марченко Олександрою. Цікавим та пізнавальним для учасників семінару була презентація учителя Лебедєва В.М освітнього програмного забезпечення для інтерактивної дошки mozaBook, яке він використовує під час вивчення програмового матеріалу. У позакласному заході «Інтелектуально розважальна гра «Цікаве довкілля» взяли участь школярі та учасники семінару.

На завершення семінару було підведено підсумки роботи, а елементи досвіду роботи учителя щодо використанням комп’ютерних технологій та інтерактивних методів навчання будуть упроваджуватись в практику роботи учителів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Кобеляцький районний методичний кабінет
  • Автор (-и): І.О.Жорняк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.