Система Orphus

Стажування молоді в органах місцевої влади

Напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні молодь Кременчука переймала досвід роботи спеціалістів виконкому міської ради.

У виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради було проведено стажування лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування міста. Метою якого є ознайомлення учнівської та студентської молоді з роботою фахівців місцевого самоврядування, зокрема, міського голови та його заступників, колективів структурних підрозділів виконкому міської ради.

Варто відзначити, що в нашому місті така форма співпраці міської влади з молодіжними лідерами має кількарічний досвід. Традиційно проводиться він напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні.

Вже другий рік, на відміну від попередніх років, час стажування молодих лідерів у владному органі збільшено від одного дня до тижня. Власне стажувальники схвально ставляться до збільшеного терміну проходження такої практики, бо перед ними відкрилися нові можливості в плані отримання досвіду в органі виконавчої влади міста, фахівців, які працюють над вирішенням завдань місцевого рівня.

Підсумком цьогорічного стажування молоді стала щотижнева апаратна нарада, присвячена підведенню підсумків стажувального тижня, де молодь поділилася своїми враженнями про роботу в органі виконавчої влади, презентувавши виконання отриманих напередодні завдань, пов’язаних із організацією та підготовкою до проведення Новорічних і Різдвяних свят.

Міський голова Віталій Малецький привітав молодіжних лідерів із успішним проходженням стажування. Він зазначив, що кожного року ним охоплюються молоді лідери, які мають цікаві ідеї, бажання зробити життя міста більш кращим і комфортним.

Сучасне суспільство потребує докорінних змін у різних сферах життєдіяльності, тому наші громади потребують молодих, прогресивних і креативних спеціалістів, які зможуть вивести свої територіальні одиниці на зовсім новий рівень. Віталій Малецький наголосив, що, зважаючи на досвід і успішні результати стажування молоді в органах місцевого самоврядування, із цим проектом можна виходити на більш вищий рівень та запроваджувати подібні форми співпраці молодіжних лідерів із фахівцями державних структур і представницьких органів влади.

Наприкінці засідання апаратної наради представникам учнівської та студентської молоді були вручені сертифікати про стажування в органі місцевого самоврядування Кременчука.

 

 

Додаткова інформація

  • Інформує: Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
  • Автор (-и): Процько І.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.